Úvod Média

Do prodeje míří na 80 nových bytů z projektu Lihovar

30. 06. 2022

Před letními prázdninami jsme uvolnili do nabídky zhruba 80 nových bytů z první etapy projektu Lihovar.

Zájemci o bydlení v nové čtvrti Lihovar tak momentálně mohou vybírat z více než tří desítek garsonek a bytů o dispozicích 2+kk a v nabídce najdou i čtyři nadstandardní rodinné byty o dispozicích 3+kk. Všechny byty leží v blocích ulice Nádražní a budoucí spojovací ulice.


První etapa rezidenčního projektu nabídne 250 bytů v souboru bytových domů s cihlovými fasádami. Dispozice bytů se pohybují od útulných a kompaktních 1+kk až po velkorysé 4+kk s terasou. Lihovar tak nabízí byty pro nespoutanost mládí, pro aktivní životní styl, pro luxus, který si zaslouží střední a starší věk, pro páry, pro singles, pro náročné, pro malé i velké rodiny, zkrátka pro všechny, kteří potřebují volnost a komfort. Byty v Lihovaru nabízí svobodu a dostatek prostoru pro všechny vaše nápady.

Všechny jednotky v první etapě jsou vybaveny balkonem či terasou a k dispozici mají sklep. Obyvatelé areálu pak mohou využít velkorysou zelenou střechu, která bude přístupná pouze rezidentům a bude koncipovaná jako relaxační místo s parkem, místem pro grilování, venkovní kuchyní, lavičkami a dětskými prvky, jako je pískoviště nebo houpačky.

Hravý a zelení osázený vnitroblok protkaný artefakty z bývalého provozu zase nabídne klidnou oázu v městských industriálních kulisách.

Součástí první etapy Lihovaru je i mateřská škola s vlastní zahradou.

Lihovar představuje víc než jen „pouhý“ rezidenční projekt a obytný prostor. Lihovar je do posledního metru promyšlená čtvrť, zrozená pro život, vzájemné setkávání, umění, autentickou gastronomii a vaše sny.

Veškeré informace o aktuálně dostupných bytech najdete v ceníku.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.