Úvod Média

Výstavba plzeňského areálu @Skvrňany se blíží ke svému závěru. V nabídce zůstává posledních 30 bytů.

06. 09. 2022
Výstavba sedmi bytových domů nového plzeňského rezidenčního areálu Bydlení Skvrňany se blíží ke svému závěru. Nový areál nabídne 203 bytů, přes 200 parkovacích míst, soukromý park i krásnou přírodu na dosah ruky. Velkou výhodou je jeho ideální poloha – do Prahy díky blízkému napojení na dálnici dorazíte do 50 minut, do centra Plzně to MHD trvá 10 minut.

Investiční skupina Trigema v květnu dokončila hrubou stavbu celého komplexu. Kolaudace je plánovaná na jaro 2023 a majitelé by se mohli nastěhovat v prvním kvartálu příštího roku. Nový areál je ze tří čtvrtin vyprodán, v nabídce zůstává posledních 30 volných bytových jednotek.


Ti, kteří si do konce roku koupí některý z bytů, navíc získají voucher na novou kuchyni, nábytek nebo vestavěné skříně či koupelnové doplňky.

Šestipodlažní rezidenční areál @Skvrňany, který právě vyrůstá v sousedství ulice Vojanova, je třetím projektem skupiny Trigema v západočeské metropoli. Projekt Bydlení Skvrňany nabídne na ploše téměř 10 000 m2 203 bytů o dispozicích od 1+kk až po velkorysé 4+kk. Většina jednotek je vybavena balkóny, lodžiemi, terasami a sklepy.

Nový komplex @Skvrňany je založený na jednoduché a přímočaré architektuře sedmi bytových domů v suterénu propojených podzemním parkovištěm, které doplňuje soukromý zelený park. Ten bude fungovat nejen jako přírodní relaxační zóna, ale chce se stát i místem vzájemného setkávání rezidentů, a tím i samotným srdcem celého areálu. Celý komplex je ze severu ohraničený terénním valem, který jej ochrání před případnými vlivy z okolí a v zimě jej bude možné využít i jako sáňkovací kopec.

Nové bydlení vzniká v mladé plzeňské čtvrti Skvrňany, typické svým čistým ovzduším i veškerým komfortem útulné městské části. Výjimečné je i propojení velkého města s kompletní občanskou vybaveností na dosah ruky a krásné okolní přírody, která se nachází v bezprostřední blízkosti nového komplexu.

Areál Bydlení Skvrňany je tak ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi, mladé pracující, studenty či aktivní seniory, ale i pro Pražany, kteří v oblasti bydlení rádi vymění tep velkoměsta za komornější, ale přesto maximálně pohodlné a občansky vybavené, prostředí.

Nový domov s novou kuchyní nebo vybavením? Možná vám to bude zní jako pohádka, u nás takovou pohádku dokážeme splnit. V projektu Chytré bydlení @Skvrňany v Plzni, vám ke koupi bytu darujeme voucher na novou kuchyni, nábytek nebo vestavěné skříně či koupelnové doplňky.

Teď se nejspíš ptáte, jak to vlastně funguje? Vyberete si byt o konkrétní dispozici, při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní k novému bydlení obdržíte jako bonus voucher o určité hodnotě podle velikosti dispozice. Voucher od společnosti ProBydlení můžete následně využít ke koupi vybrané kuchyně včetně spotřebičů. V případě že by vás nabídka vybraných kuchyní nezaujala, můžete si vybrat jinou s dopočtem. Pokud nebudete mít zájem o kuchyň, můžete si místo ní vzít vybavení v podobě vestavěných skříní od společnosti Indeco či koupelnové vybavení ve výši uvedené hodnoty voucheru.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.