Úvod Média

Bydlení Brâník získal druhé místo v prestižní soutěži Best of Realty

16. 11. 2022
Rezidenční areál Bydlení Brâník jsme začali stavět na jaře roku 2020. Jeho prodej jsme započali v témže období a i přes problematickou covidovou dobu byl o něj velký zájem. Nakonec jsme 137 bytů prodali do konce roku 2021 a v roce 2022 jsme našli zájemce o zbývající rodinné domy. Kompletně jsme projekt vyprodali v létě roku 2022. Projektový web s úplnou prezentací můžete navštívit na www.bydleni-branik.cz.

Rodinný rezidenční areál Bydlení Brâník získal druhé místo v prestižní soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit v kategorii větší rezidenční projekt. Pro Trigemu je to po projektu „Nová Nuselská“, který loni získal první místo, už druhé vítězství v soutěži, která bývá nazývána „realitní Oskaři“. Odborná jury ocenila u areálu Bydlení Brâník zejména urbanistické a architektonické řešení projektu, za kterým stojí architektonické studio Qarta.


Dalšími pozitivy při hodnocení byl přínos areálu místní lokalitě, kvalita realizace, aspekt udržitelnosti a ohleduplnosti projektu vůči životnímu prostředí i lidem, kteří v něm bydlí či pracují, i komerční úspěšnost celého projektu.

Bytový areál Bydlení Brâník, který byl v létě 2022 kompletně vyprodán, je citlivě zasazen do inspirativní a svébytné lokality pražského Braníka. Jednotlivé bytové domy areálu s téměř 140 byty o dispozicích od 1+kk až po 4+kk mají maximálně 5 nadzemních podlaží a navazují na tradiční zástavbu okolního města. Každý z bytů je vybavený balkonem nebo terasou, některé přízemní byty mají předzahrádky.

Bytové domy doplňuje 15 rodinných domů, které svými dispozicemi i rozlehlými jihozápadně orientovanými zahradami poskytují pohodlí zejména rodinám s dětmi a té nejnáročnější klientele.

„Když jsme projekt Bydlení Brâník promýšleli, věděli jsme, že chceme vytvořit místo, kde budou mít i rodiny s dětmi velkou volnost v prostoru, klid přírody a současně i výhody velkoměsta, stejně jako dostatek možností, jak společně aktivně trávit volný čas,“ popisuje mluvčí investiční skupiny Trigema Petra Martínková.

Další nepřehlédnutelnou předností komplexu je i samotné místo.

Braník patří k těm místům, která si zachovala svůj osobitý ráz tvořený s mixem mnohých malebných znaků velkoměsta a maloměsta současně. Typická je i rozlehlá vilová zástavba s dechberoucími výhledy na celou Prahu.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.