Úvod Naše aktivity Development @Braník

Bydlení Brâník
Vyprodáno

Někdy je těžké vybrat si mezi uklidňující krásou přírody a výhodami velkoměsta. Proto jsme se nový areál Brâník rozhodli postavit v kouzelné přírodní lokalitě pražského Bráníka, která poskytuje oboje. Bydlení Brâník je nový rezidenční areál, který nabízí 140 bytů v bytových domech, které mají maximálně 5 podlaží a každý z nich je vybavený balkonem či terasou.

Jedinečné bydlení doplňuje 15 řadových rodinných domů, které se výborně hodí především pro rodiny s dětmi. A protože víme, že rodina potřebuje společně růst a ničím se neomezovat, nabídli jsme rodinám velkorysé prostory pro bydlení, stejně jako velké zahrady orientované jižním směrem, které nabízejí klid a oddech od ruchu velkoměsta.

Cena 3,9 – 13,0 mil. Kč s DPH
Typ Byty a rodinné domy
Obytná plocha 31,3 – 119,9 m²
Dispozice 1+kk – 6+kk
Lokalita Praha 4 – Braník
Nastěhování 1Q 2022
Web www.bydleni-branik.cz

Unikátní lokalita pražského Braníka široce přesahuje „pouhé“ městské bydlení. Braník je sice téměř v srdci Prahy, ale je zrozen k pohybu, stejně jako k podmanivým procházkám v klidné a krásné přírodě v blízkosti Vltavy.

Projekt nabízí celou řadu výhod – například okenní trojskla, komplexně navržené bytové dispozice nebo i podlahové vytápění bytů. Parkování je zajištěno v podzemních garážích nebo i přímo na povrchu. Ještě vyšší kvalitu bydlení poskytnou rodinné domy s nadstandardně velkými zahradami, které jsou orientovány jižním směrem. Dispozice bytů a domů zde ocení především aktivní rodiny.

Architektura projektu Bydlení Brâník pochází z ateliéru QARTA. Nejen architektura byla oceněna 2. místem v kategorii rezidenčních projektů většího rozsahu nejprestižnější české soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty.

GalerieKontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.