Úvod Naše aktivity Development Aktuální projekty KLR@Plzeň

CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň - KOMPLETNĚ VYPRODÁNO

O Projektu

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň je zasazen do ulice Kollárova, jen necelých 500 m od Velké synagogy, jedné z dominant Plzně. Ještě blíže je situováno největší plzeňské nákupní a zábavní centrum, Plzeň Plaza. Přímo prémiové umístění projektu je jednou z největších výhod prvního mimopražského projektu Trigema Chytré bydlení

Cena:

Typ:

Obytná plocha:

Dispozice:

Lokalita:

Nastěhování:

3,7 – 6,4 mil. Kč s DPH

Byty

62,9 – 119,1 m²

1+kk – 4+kk

Plzeň 3

Ihned


V šestipatrovém domě vyrostlo 82 nových bytů nejrůznějších kategorií. Další z výhod je vybavení každého bytu balkónem, lodžií nebo terasou. Byty v nejvyšších patrech pak disponují velkorysými střešními terasami.

Díky promyšlenému konceptu Trigema Chytré bydlení nabízí celou řadu výhod, které ocení ti, kteří zde hledají spokojené bydlení. V domě s decentní světlou fasádou a šedými elegatními detaily je kladen důraz na energetickou náročnost a další znaky, které s sebou Chytré bydlení přináší – trojskla, zděný stěnový systém a především komplexně navržené bytové dispozice.

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ

VÝHODY

Hlavní výhody
KLR@Plzeň

Představujeme výčet nejzásadnějších výhod bytového domu CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň. Je si z čeho vybírat!

Vysoká kvalita za správnou cenu

Vzhledem ke zkušenostem ve vysoce konkurenčním prostředí na residenčním developerském trhu v Praze přinášíme na regionální trh v Plzni kvalitu, se kterou ostře bojujeme o velmi náročné zákazníky v hlavním městě. Pro projekt KLR nehodláme ani o kousek ustupovat od zaběhlého standardu, který koncept Chytré Bydlení po několik let nabízí.

Rekuperace - nucené větrání

Víte jak nucené větrání funguje a v čem je pro vaše spokojené bydlení důležitá? Vzduchotechnika s pylovými filtry ze vzduchu zachytí jednotlivé hmotné částice. Předejdete tak nadměrné vlhkosti vzduchu a výskytu plísní, roztočů a dalších patogenů. Přispěje to k tomu, že vás už nebude tolik bolet hlava a zlepší se stav problémů s alergiemi, migrénami a dechovými potížemi.

Náměstí republiky do 8 minut

Projekt je situován do ulice Kollárova v městské části Plzeň 3-Jižní předměstí, což znamená dostupnost absolutního centra města Plzně do 10 minut chůzí. V okruhu 1 km je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně téměř všech historických památek, kulturních budov, největšího nákupního centra v Plzni (jen 250 m), úřadů, služeb a samozřejmě také škol a školek.

Prostor pro rodinné bydlení

Architekti ve spolupráci se společností Trigema vypracovali návrh projektu, který bude nejlépe vyhovovat rodinným potřebám bydlení v dané lokalitě. Výsledkem by měl být vzor bytového domu vhodného pro městské bydlení. Veškeré benefity bytů v rámci projektu nejlépe ocení ti, kteří v nich budou skutečně žít.

Galerie

LOKALITA

Zvětšit

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.