JRM@Lužiny

Lokalita se skvělou dostupností

JRM@Lužiny

Kompletní vybavenost okolí

JRM@Lužiny

Rozlehlé parky na dosah

Úvod Naše aktivity Development JRM@Lužiny

Vyprodáno

Bytový dům JRM@Lužiny s khaki fasádou a světlým provedením fasádních detailů je pětipodlažní dům, který je rozdělený na dvě samostatné sekce s tím, že většina hmoty objektu končí nad 4. nadzemním podlažím. Poslední podlaží je uskočené od západu o více jak polovinu své délky. Na západní fasádě jsou předsazené balkony s velkými prosklenými plochami. Obě sekce domu JRM@Lužiny mají bezbariérový přístup.

Typ Byty
Obytná plocha 30 – 110 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 13-Lužiny
Stav Vyprodáno

V docházkové vzdálenosti od bytového domu JRM@Lužiny se nachází například jak sportovní hala, tak areály základních a mateřských škol. Nechybí ale ani dětská hřiště, kluby pro děti, lékárny a samozřejmě i celá řada obchodních center, která jsou jak u stanic metra Luka a Lužiny, tak přímo u ulice Jeremiášova. Směrem do centra města je pak velké obchodní centrum Galerie Butovice. V blízkosti je navíc hned několik větších administrativních budov, kde sídlí celá řada prestižních společností.

Celá oblast je známá také díky svým zeleným zónám a dalším plochám, které jsou určeny k oddychu. Hlavní osu Stodůlek tvoří Centrální park s Nepomuckým rybníkem. Mezi stanicemi metra Hůrka a Lužiny je i velmi fotogenický most, který se stal jednou z nových stodůleckých dominant. Známé a hojně navštěvované jsou pak také Přírodní parky Prokopského a Dalejského údolí.

Navšítvit web

Výhody

Představujeme výčet nejzásadnějších výhod bytového domu JRM@Lužiny. Je si z čeho vybírat!

Ekologicky šetrná budova

Projekt JRM@Lužiny má průkaz energetické náročnosti budovy třídy B. Díky využití kvalitních materiálů a pracovních postupů zde bude zajištěna ekologická šetrnost i dlouhodobá životnost vašeho nového bydlení.

Prostor pro rodinné bydlení

Architekt Daniel Smitka ve spolupráci se společností Trigema vypracoval návrh projektu, který bude vyhovovat rodinným potřebám bydlení v lokalitě. Veškeré benefity bytů v rámci projektu nejlépe ocení ti, kteří v nich budou skutečně žít. Ke každému novému zájemci o nemovitost se proto také přistupuje individuálně. Podrobně se s ním řeší nejen klientské změny, ale i systém odstraňování případných závad.

Inteligentní ovládání bytu

Představte si, že svůj domov můžete ovládat jednoduše odkudkoli na světě. Že neutrácíte za zbytečné vytápění v době, když není nikdo doma, a přesto se vrátíte do příjemně teplého prostředí. V letních vedrech zase budete mít vyvětraný byt, ještě než do něho vstoupíte. V projektu JRM@Lužiny bude v rámci každého bytu realizována příprava pro inteligentní ovládání bytu.

Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.