Úvod Naše aktivity Development JRM@Lužiny

JRM@Lužiny
Vyprodáno

Bytový dům JRM@Lužiny s khaki fasádou a světlým provedením fasádních detailů je pětipodlažní dům, který je rozdělený na dvě samostatné sekce s tím, že většina hmoty objektu končí nad 4. nadzemním podlažím. Poslední podlaží je uskočené od západu o více jak polovinu své délky. Na západní fasádě jsou předsazené balkony s velkými prosklenými plochami. Obě sekce domu JRM@Lužiny mají bezbariérový přístup.

Typ Byty
Obytná plocha 30 – 110 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 13-Lužiny
Stav Vyprodáno
Web www.jrm-byty.cz

V docházkové vzdálenosti od bytového domu JRM@Lužiny se nachází například jak sportovní hala, tak areály základních a mateřských škol. Nechybí ale ani dětská hřiště, kluby pro děti, lékárny a samozřejmě i celá řada obchodních center, která jsou jak u stanic metra Luka a Lužiny, tak přímo u ulice Jeremiášova. Směrem do centra města je pak velké obchodní centrum Galerie Butovice. V blízkosti je navíc hned několik větších administrativních budov, kde sídlí celá řada prestižních společností.


Celá oblast je známá také díky svým zeleným zónám a dalším plochám, které jsou určeny k oddychu. Hlavní osu Stodůlek tvoří Centrální park s Nepomuckým rybníkem. Mezi stanicemi metra Hůrka a Lužiny je i velmi fotogenický most, který se stal jednou z nových stodůleckých dominant. Známé a hojně navštěvované jsou pak také Přírodní parky Prokopského a Dalejského údolí.


Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.