Úvod Naše aktivity Development KLR@Plzeň

KLR@Plzeň
Vyprodáno

Bytový dům KLR@Plzeň je zasazen do ulice Kollárova, jen necelých 500 m od Velké synagogy, jedné z dominant Plzně. Ještě blíže je situováno největší plzeňské nákupní a zábavní centrum, Plzeň Plaza. Přímo prémiové umístění projektu je jednou z největších výhod prvního mimopražského projektu.

Typ Byty
Obytná plocha 62,9 – 119,1 m²
Dispozice 1+kk – 4+kk
Lokalita Plzeň 3
Stav Vyprodáno
Web www.klr-byty.cz

V šestipatrovém domě vyrostlo 82 nových bytů nejrůznějších kategorií. Další z výhod je vybavení každého bytu balkónem, lodžií nebo terasou. Byty v nejvyšších patrech pak disponují velkorysými střešními terasami.


Díky promyšlenému konceptu nabízí celou řadu výhod, které ocení ti, kteří zde hledají spokojené bydlení. V domě s decentní světlou fasádou a šedými elegatními detaily je kladen důraz na energetickou náročnost a další – trojskla, zděný stěnový systém a především komplexně navržené bytové dispozice.Galerie

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.