Úvod Média

Prodej nových bytů plzeňského areálu V Zahrádkách zahájen

21. 06. 2019
V každém z nových domů bude vždy více než 25 bytových jednotek. Většina z nich bude ve velikosti mezi 50 až 60 m2. Chybět však nebudou ani byty o výměře 36, nebo naopak téměř 120 m2.

V pondělí 17. června byl zahájen prodej nových bytů plzeňského projektu společnosti Trigema V Zahrádkách. Aktuálně jsou v prodeji dva domy z celého projektu. Tato nabídka obsahuje prvních 56 bytů.


V nabídce převládají zejména byty s dispozicemi 3+kk a 2+kk. Zároveň je však možné vybírat si i z malých garsonek nebo dvou prémiových bytů 4+kk. Cena těchto jednotek začíná na zhruba 2 milionech korun.

Bytové jednotky budou mít po dokončení velká okna s výhledem do okolí. Součástí bydlení budou i balkóny a v nejvyšších podlažích velkoprostorové terasy s plochou přes 60 m2. Jednotlivé byty budou mít samozřejmě i sklípky a možnost parkovacího stání.

V okolí bude dostatek zeleně a snadný přístup jak k sousednímu Obchodnímu centru Plzeň, tak samozřejmě k blízké hlavní ulici Rokycanská. Odsud se rezidenti rychle dostanou do centra západočeské metropole, nebo naopak na druhou stranu směrem k hlavnímu městu. Cesta autem do Prahy bude trvat zhruba jen hodinu.

Dokončení stavby bytového areálu V Zahrádkách se předpokládá do necelých dvou let. První obyvatelé by se sem již proto také mohli začít stěhovat v zimě příštího roku.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.