Úvod Média

Chainless Race na Monínci již podeváté

01. 10. 2019
Akci Chainless Race pořádá magazín a obchod 720.cz.

V sobotu 5. října se bude ve středočeském Monínci závodit ve sjezdu kol bez řetězů. Program bude rozdělen zvlášť pro muže, ženy a mladší závodníky. Odpoledne pak bude na všechny navíc čekat Whip Contest, kdy uspěje ten, kdo nejlépe zvládne tu nejpodivnější otočku.


Areál Monínec přivítá účastníky Chainless Race již podesáté. Sobotní dopoledne zahájí trénink a prezence závodníků, samotný závod odstartuje v 11.00 hodin. Jízdy jsou založeny na tom, že každý ze závodníků sundá z kola řetěz, nechá se nahoru na start vyvézt lanovkou a poté již následuje jízda dolů. Závod bude mít dvě kola. Vyhrává ten, kdo celou trať projede nejrychleji.

Odpoledne bude na Monínci ve znamení Whip Contestu. V tomto klání uspěje ten, kdo při sjíždění zvládne tu nejpodivnější otočku. Následovat bude vyhlášení vítězů a večerní afterparty.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.