Úvod Média

Výroba vína Dog in Dock v novém

03. 10. 2019

Společnost Vinařství Veselí and Moravou vznikla jako projekt společnosti Trigema Travel, dceřiné firmy koncernu Trigema. Společnost produkuje vína značky Dog in Dock a současně připravuje projekt vinařství, které má vyrůst v těsné blízkosti Baťova kanálu. Nový areál by měl být turistickým cílem, kde by se navíc pořádaly ukázky vinohradnictví a výroby vína či sommelierské kurzy.

Vína Dog In Dock se od října připravují v nových provozech. Prostory v Boršici u Blatnice budou využívány do doby, než bude otevřen náš areál ve Veselí nad Moravou.


Díky novému provozu v Boršicích u Blatnice tak bude moci značka Dog in Dock nasadit vlastní technologie. Získá současně i lepší kontrolu nad kvalitou a sníží celkové náklady. Nová produkce, která předpokládá až 35 tisíc nových lahví za rok, naváže na stávající skladbu našich vín. Opět se tedy milovníci vína Dog in Dock mohou těšit jak na ta bílá, tak červená a růžová. Bližší informace o aktuální nabídce lze nalézt na stránkách www.dogindock.com.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.