Úvod Média

Trigema podpořila Golf pro Paraple

24. 08. 2020
Golf pro Paraple se konal v Cihelnách u Karlových Varů v polovině srpna. Trigemu reprezentovali a osobně se turnaje zúčastnili předseda představenstva Marcel Soural (první zprava) a ředitel realizace projektů Adam Šachl (první zleva).

Jubilejní desátý ročník turnaje Golf pro Paraple se konal ve dnech 13. a 14. srpna na golfovém hřišti Cihelny Golf & Wellness Resort Karlovy Vary. Akce, která vynesla Centru Paraple přes půl milionu korun, se zúčastnila rovněž společnost Trigema.


Kromě předsedy představenstvy Trigemy Marcela Sourala  a ředitele realizace projektů Adama Šachla se turnaje na podporu Centra Paraple zúčastnilo dalších 90 hráčů. A to například včetně takových osobností, jako jsou bývalí hokejisté Dušan Salfický, Jan Čaloun a Jaroslav Špaček a dále pak také kněz Zbigniew Czendlik, manželé Trojanovi, Marek Eben, Jaromír Bosák a jiní.

Golf nebyl jediný způsob, jak bylo možné Centrum Paraple podpořit. Součástí večerního programu, který se uskutečnil 13. srpna, byla dražba podepsaných dresů hokejistů, podepsaná hokejka od Jaromíra Jágra, mikiny od Leoše Mareše či speciální limitovaná edice láhve z Palírny U Zeleného stromu.

„Desátý ročník turnaje se velmi vydařil. Vybraná částka je úžasná, neuvěřitelný výsledek přinesla i dražba dodaných artefaktů. Veškerý zisk bude použit na službu pobytové sociální rehabilitace,“ zhodnotil letošní ročník ředitel Centra Paraple David Lukeš.

Za uplynulých téměř 20 let Trigema podpořila Paraple celkovým finančním příspěvkem vyšším než 15 milionů korun. Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáhá lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.