Úvod Média

Nové bydlení v Nuslích bude již během zimy

11. 09. 2020
Bytový projekt Nová „Nuselská“ se bude skládat ze tří samostatných sekcí. Každá z nich bude svou výškou a architektonicky navazovat na okolní zástavbu. Součástí celého místa se stane i uzavřený vnitroblok, kterýbude osázen  zelení a vybaven lavičkami a dalším odpočinkovým mobiliářem.

Již brzy bude dokončena stavba bytového domu Nová „Nuselská“, který se řadí k dalším úspěšným projektům konceptu Chytrého bydlení. Stále si však můžete ještě vybrat z několika atraktivních rodinných bytů.


Každý, kdo má zájem o nové bydlení v atraktivní lokalitě, by měl zpozornět. V rezidenčním projektu Nová „Nuselská“  zbývá již pouze omezený počet bytových jednotek. K nastěhování by měl být areál již v zimě.

Velikost jednotlivých volných bytů začíná na necelých 35 metrech čtverečních. Ty největší, kterých je v nabídce nejvíce, pak mají více než 112 metrů čtverečních. Nejlevnější jednotku zde přitom pořídíte již za zhruba čtyři miliony korun. Své bydlení si tu tedy najdou nejen singles, kteří nejsou nároční na celkovou užitnou plochu, ale i rodiny s dětmi. Právě ty zpravidla dávají přednost větším jednotkám. Zejména tří- a čtyřpokojovým.

Byty jsou zařazeny do kategorie Chytré bydlení Plus. Většina z nich je proto také vybavena vzduchotechnickými jednotkami s rekuperací a přípravou pro inteligentní ovládání bytu. K velkému množství jednotek náleží balkon. Přikoupit si lze i parkovací stání, které rezidenti najdou v podzemních garážích.

Součástí Nové „Nuselské“ bude zelený uzavřený vnitroblok s lavičkami a dalším odpočinkovým mobiliářem. Do blízkého parku Jezerka je to z bytového domu jen necelých 300 metrů. Vedle stálé divadelní scény a restaurace park nabízí bezpočet laviček a dále pak dětská hřiště nebo dráhu pro pétanque. Každoročně se tu koná hned několik akcí s bohatým programem pro malé i velké.

Hlavní dominantou areálu však zůstane stávající industriální komín, který zároveň odkazuje na původní využití celého místa. Zhruba od roku 1900 tu sídlily Nuselské mlékárny.

Nová „Nuselská“ vyrůstá přímo naproti stoupající ulici Na Jezerce - mezi ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická. Pouze půl kilometru odsud je stanice metra Pankrác a obchodní centrum Arkády. Díky městské hromadné dopravě se lze z Nuslí pohodlně a během několika málo minut dostat do centra i na okraj Prahy. Například ke stanicím metra I. P. Pavlova či Karlovo náměstí trvá cesta tramvají pouze okolo deseti minut. K již zmiňované stanici metra Pankrác pak jede autobus pět minut.


Zdroj: Kde chci bydlet

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.