Vaše zpráva byla odeslána.

Média

Již popáté Trigema partnerem Czech Nature Photo

14. 12. 2020
Hlavním vítězem fotografické soutěže Czech Nature Photo se stal před dvěma roky Jan Stria se snímkem Snídaně v trávě. Do třetího ročníku soutěže se tehdy přihlásilo více než 240 českých a slovenských fotografů s celkem 2259 snímky. Trigema podporovala i tento ročník.

Trigema je generálním partnerem jubilejního 5. ročníku soutěže o nejlepší snímek přírody Czech Nature Photo. Přihlašovat své snímky mohou fotografky a fotografové od 11. ledna.


V aktuálním ročníku soutěže Czech Nature Photo je opět vypsáno šest hlavních kategorií: Savci, Ptáci, Plazi, obojživelníci a podvodní život, Bezobratlí, Rostliny a houby a Krajina. Dále je možné přihlásit snímky do speciálních kategorií Série, Zvířata v lidské péči a Příroda v Praze. Soutěžit se bude tradičně také o Cenu za nejlepší fotografii české přírody.

Novou kategorií, jejímž partnerem se stala pražská zoologické zahrada, jsou Zvířata ve svém prostředí. Ta se zaměřuje na snímky zachycující volně žijící živočichy v kontextu jejich domovských biotopů a životního prostoru, jehož ochranu je třeba neustále zdůrazňovat.

Nominace v jednotlivých kategoriích budou vyhlášeny 14. března. Slavnostní vyhlášení výsledků se bude konat v květnu společně se zahájením výstavy oceněných prací v galerii Czech Photo Centre.

Trigema je tradičním podporovatelem tohoto projektu již od samého počátku jeho fungování.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.