Úvod Média

Již popáté Trigema partnerem Czech Nature Photo

14. 12. 2020
Hlavním vítězem fotografické soutěže Czech Nature Photo se stal před dvěma roky Jan Stria se snímkem Snídaně v trávě. Do třetího ročníku soutěže se tehdy přihlásilo více než 240 českých a slovenských fotografů s celkem 2259 snímky. Trigema podporovala i tento ročník.

Trigema je generálním partnerem jubilejního 5. ročníku soutěže o nejlepší snímek přírody Czech Nature Photo. Přihlašovat své snímky mohou fotografky a fotografové od 11. ledna.


V aktuálním ročníku soutěže Czech Nature Photo je opět vypsáno šest hlavních kategorií: Savci, Ptáci, Plazi, obojživelníci a podvodní život, Bezobratlí, Rostliny a houby a Krajina. Dále je možné přihlásit snímky do speciálních kategorií Série, Zvířata v lidské péči a Příroda v Praze. Soutěžit se bude tradičně také o Cenu za nejlepší fotografii české přírody.

Novou kategorií, jejímž partnerem se stala pražská zoologické zahrada, jsou Zvířata ve svém prostředí. Ta se zaměřuje na snímky zachycující volně žijící živočichy v kontextu jejich domovských biotopů a životního prostoru, jehož ochranu je třeba neustále zdůrazňovat.

Nominace v jednotlivých kategoriích budou vyhlášeny 14. března. Slavnostní vyhlášení výsledků se bude konat v květnu společně se zahájením výstavy oceněných prací v galerii Czech Photo Centre.

Trigema je tradičním podporovatelem tohoto projektu již od samého počátku jeho fungování.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.