Úvod Média

Běželi jsme pro Paraple

08. 06. 2023
Trigema je dlouhodobým partnerem a podporovatelem neziskové organizace Paraple. Proto jsme nemohli chybět na tradiční akci charitativního Běhu pro Paraple, který se letos uskutečnil již po třiadvacáté, poslední květnovou sobotu v Malešickém parku.

Při této příležitosti jsme předali šek na částku 50 000 Kč. Zároveň jsme akci podpořili účastí běžců všech věkových kategorií, kteří se postavili na start 100m trati s dalšími více než 500 běžci.


Lidé si mohli kromě tratě na 100 metrů vyzkoušet i novinku letošního ročníku - orientační běh. Díky krásnému počasí, nabitému programu i příležitosti pomoci se jednalo o velmi příjemnou a vydařenou akci, která přilákala přes 800 účastníků. Svým startovným přispěli na činnost Centra Paraple, které pomáhá lidem na vozíku. Součástí programu bylo i vyhlášení výsledků květnové výzvy Pohybem pro Paraple.

Akci společně zahájili prezident Centra Paraple Zdeněk Svěrák, jeho ředitel David Lukeš a Michal Horáček, zakladatel Běhu pro Paraple. Během odpoledne byly také vyhlášeny výsledky květnové výzvy Pohybem pro Paraple. Třetí ročník celorepublikové akce probíhal od 1. 5. do 25. 5. 2023. Lidé při ní mohli běhat, chodit či jezdit na kole nebo bruslích a sdílet nasbírané kilometry. Akce vznikla během pandemie jako „náhrada“ za tradiční Běh pro Paraple. Avšak od prvního ročníku je tak úspěšná, že funguje i nadále. Do výzvy se letos zapojilo téměř 1 800 jednotlivců a 312 týmů (z toho 26 školních tříd).


Zdroj: www.BehProParaple.czKontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.