Úvod Média

Trigema v tom jede s Parapletem už více než 20 let. Letos jsme přispěli milion korun

30. 11. 2023
Taneční parket není úplně naše parketa, ale v sobotu nastal čas vyrazit do Star Dance. Po roce totiž hvězdy opět tančily pro Paraple. S Centrum Paraple sdílíme hodnoty nezávislosti a odvahy, a proto je už více než dvě desetiletí podporujeme. Letos jsme se rozhodli podpořit jejich aktivity rovným milionem korun, aby mohli být klienti Paraplete zase o kus víc nezávislejší a odvážnější.

V sobotu 25. 11. se v taneční show StarDance opět tančilo pro Centrum Paraple. Patroni z řad klientů centra sdílením svých příběhů a zapojením do společné choreografie se soutěžními páry dokázali, že život usednutím na vozík nekončí.


Ke každému ze zbývajících tanečních párů StarDance se na jeden týden připojil patron-klient Centra Paraple. Během přímého přenosu taneční páry nejprve zatančily právě pro své patrony a ve druhé části vysílání se patroni stali plnohodnotnou součástí společné choreografie. Slavnostní večer divákům nabídl ještě více emocí a zážitků než obvykle a Centru Paraple pak přinesl částku 25 174 220 Kč. Trigema je pravidelný dárce, na podium proto zavítal náš provozní ředitel Karel Branda, který za nás předal rovný milion korun. Ten zlepší život lidí po poranění míchy.

Více než 50 % svých nákladů musí Centrum Paraple pokrýt z darů jednotlivců a firem. Vybrané finance jsou tak velmi významnou položkou v rozpočtu organizace a umožní centru nejen dále poskytovat služby ve stejné kvalitě, ale také je rozšířit o nové možnosti. Ředitel Centra Paraple David Lukeš doplňuje: „Dosud jsme nabízeli pobytovou a ambulantní formu našich služeb. Víme ale, že je stále poměrně dost lidí, kteří ani jednu z nich z různých důvodů nemohou čerpat. Proto jsme se rozhodli zavést i terénní formu, kdy za lidmi vyjedeme k nim domů, do přirozeného prostředí a budeme s nimi pracovat tam.“
 

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.