Úvod Naše aktivity Ostrovy

Jsme developer
s odvahou dělat věci jinak

Bydlení v našem pojetí charakterizují tři dominantní oblasti, které jsou spolu ve vzájemné a neoddělitelné symbióze. Je to design, který oslavuje výjimečnost a krásu architektury rozvinutou o originalitu umění. Dále udržitelnost: uvědomujeme si vlastní odpovědnost nejen k prostředí, ve kterém podnikáme a žijeme. A v neposlední řadě chytré technologie, které se stávají každodenním pomocníkem v domácnosti.

Vytváříme také místa pro vaše zážitky.

Odvaha žít jinak

Z odvahy k životu a odlišnosti vznikají velké věci. Díváme se dál a jsme připraveni uskutečnit všechny vaše plány, sny a vize.

Váš domov,
váš svět

Vlastní domov je místo, kde jste nejdůležitější vy. Ať jste kýmkoliv.

Bez podmínek,
bez starostí

I nájemní domov je ten skutečný a váš. Bez podmínek a starostí.

LIHOVAR Smíchov

Navštívit

I. etapa

V prodeji a výstavbě

2023

k nastěhování

FRAGMENT Karlín

Detail projektu

140 nájemních bytů

V pronájmu a výstavbě

2023

k nastěhování

Bydlení Skvrňany
Plzeň

Prohlédnout

207 bytů

V prodeji

ihned

k nastěhování

PAPRSEK Stodůlky

Zobrazit

270 bytů

V předprodeji a výstavbě

2025

k nastěhování

Také tvoříme místa pro vaše zážitky

Stavíme nejen ikonické rezidenční budovy, jednoduše vytváříme lepší místa pro život. Radost z pohybu, adrenalin, oddech v přírodě, nadšení z nových objevů, skvělé jídlo, relax ve wellnes, jiskrné víno, potěšení pro všechny smysly. Život, to jsou zážitky. Máme pro vás místa, kde je můžete prožít. Vinařství Dog in Dock je vhodnou ukázkou.

V současné době je pro vás v provozu celoroční Areál Monínec, který je ideální pro zimní i letní rodinné zážitky, a kromě atrakcí a služeb nabízí i skvělé ubytování a gastronomii. Zároveň stojíme za mladým vinařstvím ze Slovácka, kraje, který je vínem a sluncem proslavený. Sídlíme ve Veselí nad Moravou, v těsné blízkosti Baťova kanálu, jedné z nejkrásnějších moravských turistických destinací. Příběh našeho vína vychází z dlouholeté moravské vinařské tradice, a díky vinohradům v podhůří Bílých Karpat mají vína z našeho vinařství výjimečný jižní charakter.

Soustředíme se na to, co je skutečně důležité.

Jsme primárně developerskou a stavební společností s přesahem do dalších aktivit. Jsme ryze česká investiční společnost, která se rozhoduje samostatně, na základě vlastních vizí a motivací svého týmu. Nezávislost nám umožňuje vkládat úsilí do aktivit a projektů, které pro nás znamenají více než jen čísla v rozvaze. Investujeme tam, kde vidíme příležitost i přidanou hodnotu pro nás i pro společnost.

Postupem času se z našich developerských záměrů stávají samostatné provozy v oblasti, jenž uspokojuje lidskou potřebu prožít život také mimo domovy a pracoviště.

Zůstaňte s námi v kontaktu

Nepropásněte žádnou z našich novinek a začněte odebírat náš newsletter. Pravidelně zasíláme inspirativní obsah, který pomáhá zlepšit orientaci nejen na realitním trhu.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.