Úvod Média

Projekt Nová Nuselská investiční skupiny Trigema zvítězil v prestižné soutěži Best of Realty

12. 11. 2021
Soutěž Best of Realty — Nejlepší z realit vznikla v roce 1999 a od data svého založení mapuje a oceňuje nemovitosti realizované na území České republiky, které byly nově vybudovány či prošly zásadní rekonstrukcí. V soutěži Best of Realty — Nejlepší z realit jsou oceňovány projekty, které významným způsobem reprezentují úspěchy a schopnosti architektů, stavitelů, projektantů, developerů a v neposlední řadě i realitních agentů při jejich prodeji či pronájmu.

Rezidenční areál rodinného bydlení Nová Nuselská zvítězil v hlavní kategorii Rezidenční projekty většího rozsahu. Porota na našem projektu ocenila zejména nápaditost a funkčnost bytových dispozic a citlivé spojení moderní architektury se starou místní zástavbou


„Na projektu Nová Nuselská od skupiny Trigema jury ocenila citlivé propojení moderní architektury se stávající zástavbou. V úvahu vzala mimo jiné i funkční uspořádání bytových jednotek, rozlehlý uzavřený vnitroblok, přispívající k vysokému komfortu bydlení, a také prostory pro služby, které doplnily stávající občanskou vybavenost,“ stojí v oficiálním prohlášení soutěže Nejlepší z realit, která nese přízvisko „čeští realitní Oskaři.“

„Z vítězství Nové Nuselské máme velkou radost. Baví nás stavět originální projekty, které přinášejí radost i přidanou hodnotu svým majitelům a zároveň svou architekturou vzdávají hold tradiční pražské zástavbě. Zároveň nás těší dávat novou šanci starým brownfieldům. Je to udržitelná cesta výstavby, ve které vidíme smysl,“ říká Marcel Soural, předseda představenstva investiční skupiny Trigema.

Bytový areál Nová Nuselská jsme postavili na místě opuštěného areálu bývalých nuselských mlékáren a byl dokončen na konci roku 2020. Jeho výstavba trvala necelé dva roky. Rezidenční projekt, který byl už na jaře 2021 kompletně vyprodán, nabídl 146 bytů z naší kategorie Chytrého bydlení, o dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Projekční a architektonické práce zajišťovalo studio AGE project.

Netradiční a funkční dispozice i soukromý park

Bytový projekt Nová "Nuselská" se skládá ze tří samostatných sekcí, z nichž každá svou výškou a architektonicky, včetně typických sedlových střech, navazuje na okolní zástavbu. Areál je energeticky velmi úsporný a nabízí i více než 151 garážových stání.

Pěti až sedmipodlažní areál jsme koncipovali zejména jako místo pro rodinné bydlení s dětmi, a tomu jsme uzpůsobili i jednotlivé byty. Bytové jednotky tak nabízí velkorysé a chytře uspořádané dispozice i nečekané, originální a beze zbytku funkční uspořádání úložných prostor. Jednotlivé byty mají prvky SMART domácnosti, kterou lze ovládat prostřednictvím telefonu či tabletu, a samozřejmostí je i nadstandardní vybavení bytů v podobě rekuperace, dřevěných či vinylových podlah, zvýšených bezfalcových dveří a bezpečnostních vstupních dveří a mnoha dalších věcí. Kromě toho areál Nová Nuselská poskytuje svým rezidentům luxus velkého soukromého zeleného vnitrobloku, který je se svými 4000 m2 už spíše vlastním soukromým parkem.

Kromě bydlení samotného nabízí projekt i zhruba 700 m2 komerčních ploch, které jsou určeny nejen rezidentům, ale i široké veřejnosti a obohacují tak místní občanskou vybavenost.

Rezidenční areál Nová Nuselská leží přímo naproti stoupající ulici Na Jezerce, odkud zároveň nabízí průhled do svého vnitrobloku. Je vymezen ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická a hlavní vchod je z ulice Nuselská. Z ulice V Horkách se pak sjíždí do podzemních garáží.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.