Úvod Média

Trigema Real Estate. Domov pro vše, čím jsme

08. 12. 2022

Domov je místo, kde jste důležití vy. A je jedno, jestli jste zrovna sběratel, jogínka, fotograf, výtvarnice, rybář, milovník letadel, technař, cyklista nebo čtenářka. Je jedno, jestli jste singles, mingles, v páru, součástí tradiční rodiny nebo té netradiční. Je jedno, jestli máte děti, psi nebo třeba koalu, jestli jste bankéř nebo nomád. Hlavní jste vy. Ať jste kýmkoliv.


Domov je místo, kde jste vy, vaše rodina, blízcí, přátelé, vaše tajná přání. Vaše radost i obavy. Váš pláč. Vaše láska. Domov je místem pro všechny vaše emoce.

Je jasné, že opravdový domov je jedna z nejdůležitějších věcí v našich životech. Proto stavíme byty. Záleží nám na lidech a chceme plnit sny o vlastním bydlení

V Trigema Real Estate jsme vymysleli nový koncept bydlení, které jde vstříc pohodlnému a bezstarostnému životu. Bydlení v našem pojetí, to jsou chytré technologie, které se stanou vaším každodenním pomocníkem, místo, kde vám bude dobře a kde najdete všechno, co potřebujete ke spokojenému životu, a design, který oslavuje výjimečnost a krásu nejen architektury, ale i domova samotného.

Vzdáváme hold lidské nezávislosti, a proto jsou naše projekty odvážné. Chceme, aby inspirovaly budoucí generace. Stavíme na místech, kde to dává smysl a kde kromě dobré dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti najdete i bezpečí a klid přírody a radost z pohybu.

Funkčnost bydlení propojujeme s originalitou a do architektury přinášíme nadčasovost a lehkost. Každým projektem vycházíme vstříc všem vašim potřebám a tajným přáním.


Chytrá domácnost


Záleží nám na vašem času, pohodlí a bezpečí. Proto je součástí našich bytů chytrá domácnost s technologiemi, které se za vás postarají o vytápění, větrání, svícení i zhasínání, šetří energie i rozpočet, a společně s pečlivě vybranými materiály zajišťují zdravé prostředí ve vašem bytě.


Místo


Víme, že místo a lokalita jsou jednou z nejdůležitějších podmínek pro spokojené bydlení. Všechny naše projekty proto stavíme na výjimečných místech, kde to dává smysl a kde kromě dobré dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti najdete i bezpečí a klid přírody a radost z pohybu.


Design


Věříme ve výjimečnost a krásu. I proto, s absolutní pokorou k místu, stavíme výjimečné a architektonicky unikátní projekty, které propojují stavitelský um s designem a uměním a vracejí Prahu na výsluní architektury.


Inspirace


Ctíme nezávislost. Proto jsou naše projekty odvážné, originální a inspirují i budoucí generace. Funkčnost bydlení propojujeme s originalitou a do architektury přinášíme nadčasovost a lehkost. Každým projektem vycházíme vstříc všem vašim potřebám a tajným přáním.


Vítězství


Naše projekty se pravidelně dostávají do finále nejprestižnějších realitních soutěží. Ocenění odborné poroty nás moc těší. Opravdovým vítězstvím pro nás však je, když můžeme svou prací pomáhat vaší spokojenosti a bezstarostnému životu a vytvářet lepší prostor pro život. Ať jste kýmkoliv.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.