Úvod Média

Radost z lyžování i možnost vybrat si cenu skipasu

06. 12. 2022

Zasněžená stráň, vůně horkého čaje nebo svařeného vína, radost z pohybu a romantika denního či večerního lyžování na druhé nejdelší osvětlené sjezdovce v Čechách. Wellness, relax nebo společný čas s blízkými a přáteli, se kterými je vám dobře. To je Monínec. V letošní zimní sezóně navázal český „alpský“ areál nově spolupráci s věrnostním programem Gopass, který lyžařům umožní vybrat si pro lyžování dny s nejvýhodnějšími cenami skipasů.


Hlavní monínecká sjezdovka nabízí lyžařům 1,2 km sjezdového lyžování a čtyřsedačkovou lanovku s přepravní kapacitou až 2 400 osob za hodinu, která je v provozu v zimě i v létě. V horní části této sjezdovky zvyšuje komfort lyžování ještě 600 m dlouhá dvoukotva a celý svah je zasněžován a osvětlen pro večerní lyžování. Novinkou letošní sezóny je spolupráce s věrnostním programem Gopass nahradí dosavadní skipasy. Na Gopass kartě bude taky skipas v Areálu Monínec. Díky Gopassu si lyžaři mohou vybrat nejvýhodnější ceny skipasů a využít věrnostního programu, který platí v pěti zemích Evropy. Monínec se tak stal prvním českým lyžařským střediskem mimo Špindlerův Mlýn a Ještěd, které bude prodávat své skipasy prostřednictvím mezinárodního obchodního portálu a věrnostního programu Gopass společnosti Tatry Mountain Resorts (TMR).

Majitelé vrátí dosavadní čipové karty Monínec a bude jim vrácena záloha 100 Kč a zároveň si mohou koupit Gopass kartu za poplatek 50 Kč, kde je záloha nevratná

Nákup Gopass karty lze uskutečnit buď na pokladně v areálu nebo v nových Ticket Pointech, které budou umístěny u pokladen.

Lanovka se sjezdovkou na Monínci

Noví zákazníci si po nákupu online z pohodlí domova budou moci vyzvednout skipas na samoobslužném automatu Ticket Point přímo v areálu a bez potřeby vyzvedávání na pokladně. Držitelé Gopass karet si nakoupí skipas na e-shopu Gopass a mohou vyrazit rovnou na kopec.

„Ceny za skipasy zakoupené na www.gopass.travel budou dynamické, návštěvníci si tak budou moci naplánovat lyžování podle svých priorit. Velkou výhodou je možnost najít si pro návštěvu našeho areálu skipasy na konkrétní dny, kdy bude cena nejnižší. Spojení s Gopassem vnímáme zároveň jako krok směrem k většímu pohodlí návštěvníků, kteří s jednou kartou budou moci navštívit více míst,“ vysvětluje spolumajitel Areálu Monínec Jaroslav Krejčí ml. s tím, že kromě nižších cen budou návštěvníci moci využít i věrnostní program, kdy za každý nákup získají body, které budou moci proměnit za další slevy nebo za speciální produkty.

Věrnostní program Gopass je platný ve střediscích Tatry Mountain Resorts (TMR), která kromě jiného provozuje horská střediska už v 5 zemích Evropy. Celkově je do programu zapojeno 23 středisek, 16 hotelů a další přibývají. Gopass body bude možné uplatnit jak v zimních střediscích, tak i v golfových resortech, aquaparcích, hotelech, restauracích, obchodech nebo půjčovnách.

Kromě lyžování však nabízí Areál Monínec i bezpočet pravidelně udržovaných a dobře značených běžkařských tras v délce zhruba 54 km, sáňkování, bobování a v neposlední řadě i relax a odpočinek od starostí všedních dní. Hosté totiž mohou využít wellness s velkoplošnými okny s panoramatickým výhledem do údolí Českého Meránu, kompaktní relaxační vnitřní bazén, vířivku, saunu nebo si dopřát třeba masáž.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.