Homepage Média

NMN@Holešovice nominovány v Best of Realty

14. 10. 2019
Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice je mezi nominovanými již 21. ročníku soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit.

Odborná porota schválila a nominovala do soutěže o titul Best of Realty 2019 projekt společnosti Trigema CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice.


Architektura domu NMN@Holešovice vychází ze stávající okolní zástavby a vhodně na ni navazuje. Nejzajímavějším prvkem projektu je rozlehlý vnitroblok, který majitelům domu slouží k oddychu a relaxaci. O závlahu těchto ploch se stará automatický systém napojený na akumulaci dešťových vod. V 6podlažním domu jsou byty ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Dohromady je zde 32 bytů. Kromě toho jsou v přízemí komerční prostory.

V průběhu dalších týdnů jsou na pravidelných zasedáních odborné poroty Best of Realty 2019 ze všech nominovaných projektů vybírány do užší nominace čtyři nejúspěšnější projekty, z nichž vzejde první, druhé a třetí místo v každé kategorii. Vyhlášení výsledků soutěže v jednotlivých kategorií a předání cen vítězům a oceněným proběhne na galavečeru dne 12. 11. ve Foru Karlín.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.