Homepage Média

Nová "Nuselská" uspěla v Realitním projektu roku

22. 01. 2021
Nová „Nuselská“ je zařazena do kategorie Chytré bydlení Plus. Investorem, developerem a stavebníkem Nové „Nuselské“ byla společnost Trigema. Autorem návrhu je studio AGE project.

Bytový areál Chytrého bydlení Nová “Nuselská” získal v soutěži Realitní projekt roku 2020 Cenu veřejnosti v regionu Praha 4. 
 


Stavba projektu trvala necelé 2 roky. Poté, co došlo loni v listopadu ke kolaudaci, se sem již postupně stěhují první majitelé. V areálu je necelých 150 bytů. Místo leží mezi ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická. Jeho součástí je navíc vnitroblok, kde rezidenti najdou příjemné chvíle pro oddych.

Realitní projekt roku je přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky. Soutěž navazuje na již devět úspěšných předcházejících ročníků.
 

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.