Homepage Média

Rychlá zpověď - developer Marcel Soural

10. 06. 2021

Jak vás a vaši společnost ovlivnil koronavirus? Musel jste pozastavit veškeré své projekty, nebo naopak? Musel jste nebo budete propouštět? Důsledky covidu budou teprve znát...

Ty teprve přijdou. Naší hlavní náplní je rezidenční development, jsme stavitelé bytů. Tady musím říct, že nás koronavirus vůbec neovlivnil, ba naopak. Lidé postupně zjistili, že jak státy tisknou další a další peníze, peníze ztrácejí kvůli tomu postupně svou hodnotu. Lidé o ně nechtějí kvůli inflací nebo zdražování přijít. A tak je investují. Dnes bohužel akciím ani dluhopisům lidé moc nevěří, a zlato je také podivná komodita.

Jeho projekty jsou nepřehlédnutelné stejně tak jako jeho osoba. Marcel Soural převyšuje developerskou konkurenci nejen svou výškou (196 cm, pozn. redakce).


Předseda představenstva společnosti Trigema začínal sice se stavbou plotů, dnes si ovšem troufá nejen na nejvyšší budovu v Česku nebo kontroverzní stavbu v pražském Karlíně. V rozhovoru pro LP-Life.cz se rozpovídal o budoucnosti bydlení nebo o potřebě vlastnit vrtulník.

Zdroj: Stream.cz

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.