Your message was send.

Media

Monínec bude patřit jízdám na funline trati I závodům na lyžích a snowboardu

23. 01. 2018

Slalom na lyžích i snowboardu na čas, závody na Funline trati, ale i třeba bezplatná výuka lyžování, freestyle a základů snowboardingu čeká na všechny, kteří v neděli 28. ledna zavítají do Areálu Monínec. Právě zde proběhne další zastávka letošní Funline Tour.


Program Funline Tour na Monínci začne v 9.00 hodin. Jezdit se bude na Hotelové sjezdovce, a pak také na Funline trati, která je v dolní části Hlavní sjezdovky. Součástí celodenního programu, jenž bude zcela zdarma a je určený dětem i dospělým, budou jak aktivity na sněhu, tak ve stanovém městečku, které zde bude postaveno pouze pro tuto příležitost.

Venku proběhne dětský lyžařský a snowboardový slalom na čas a závod na Funline trati. Chybět však nebude ani bezplatná výuka lyžování, snowboardingu a freestyle snowboardingu.

Ve stanovém městečku si budou moci všichni zapůjčit a následně otestovat snowboardové a lyžařské vybavení, jež zde bude k dispozici. Bude se jednat například o lyže, které zvládají jízdu na sjezdovce i v měkčím sněhu, a dále pak freestylové lyže, snowboardy a samozřejmě i boty. Nabídka programu dne dále zahrne fotokoutek, kde si každý může nechat pořídit vlastní fotografii, ale i workshopy k takovým tématům, jako je třeba bezpečný pohyb na sjezdovce či možnosti lavinového vybavení.

Další informace naleznete na www.funline.cz a www.moninec.cz.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.

 
Your data is protected.

The personal information provided will be used to contact the customer and create a business offer.
Details about the processing of personal data as well as the rights of the client can be found here.