Homepage Média

Trigema zkolaudovala svůj první regionální projekt

21. 09. 2018

PLZEŇ - Do nového bytového domu, který vyrostl v Kollárově ulici, se tak budou moci brzy začít stěhovat jeho první obyvatelé. Z celkového počtu 82 bytů v současné době zbývá na prodej posledních 14 jednotek.


Novostavba šestipatrového bytového domu KLR@Plzeň, jehož architektonický návrh pochází z dílny studia AIP Plzeň, má tvar písmene L s decentní světlou fasádou, modrými a mléčně bílými balkony. Poslední šesté patro bytového domu je mírně ustupující směrem od ulice Kollárova, kdy nižší páté patro tvoří kratší část objektu a odděluje tak okolí od vnitrobloku domu. Ten již brzy ožije zelení, čímž celý prostor ještě více zpříjemní.

„Potvrdilo se, že Plzeň je místem, kde je o bydlení zájem a nové bytové výstavbě se daří. Počítáme tedy s tím, že bychom zde brzy mohli představit náš další bytový projekt,“ uvedl u příležitosti kolaudace projektu Marcel Soural, předseda představenstva společnosti Trigema.

Zdroj: KdeChciBydlet.cz

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.