Your message was send.

Media

O víkendu u Trifota představení Comm.UNI.ty projektu Contemporary Theatre

06. 05. 2019
Studio Contemporary Theatre vyrostlo před několika lety na zelené louce jen z nadšení několika lidí. Je to místo, kde se potkávají tvůrci a tanečníci tvoří a zkouší zde mnoho stylově různorodých souborů a umělců a také vzniká divácké zázemí z řad amatérských tanečníků.

Na nové pěší zóně u sochy Trifot, která je jen několik desítek metrů od stanice metra Nové Butovice, proběhnou o víkendu hned dvě představení Comm.UNI.ty projektu Contemporary Theatre.


Představení Comm.UNI.ty, jež 11. i 12. května začne ve 20.00 hodin, je inspirované psychologickou hrou „Krychle“. Rozvíjí příběh samotáře lapeného v milostném trojuhelníku. Proplouvá životem, až ho série nečekaných situací vyvede z automatizovaných schémat. Začne zkoumat rizika interakce a sám se do nich pouštět. Postupně se stává společensky angažovaným komunitním mediátorem.

Choreografii představení měly na starosti Linda Rančáková a Vendula Poznarová. Obsazení: Matouš Ruml, Kristína Tukan, Michal Černý, Tomáš Rawptile Pražák, Svata Kobzová a další.

Představení je pro veřejnost zdarma.

Contact form
 
 
Your data is protected.

The personal information provided will be used to contact the customer and create a business offer.
Details about the processing of personal data as well as the rights of the client can be found here.