Homepage Média

Velká jména v porotě Czech Press Photo. Mezi porotci bude i slavná fotožurnalistka Ami Vitale

27. 06. 2018

Pořadatelům soutěže Czech Press Photo se pro nadcházející ročník podařilo obsadit porotu opravdu zvučnými jmény. Mezi porotci zasedne vítězka World Press Photo, fotografka Ami Vitale. A společně s ní třeba šéf prestižní agentury Panos Pictures Evans Adrien nebo válečný fotograf João Silva.


Mezinárodní fotografické porotě Czech Press Photo 2018 bude předsedat fotograf Petr Josek, fotoreportér agentury Reuters a držitel řady ocenění.

Z českých zástupců bude v porotě fotograf a pedagog Karel Cudlín, pedagog a teoretik fotografie Filip Láb, šéfredaktor fotobanky ČTK Petr Mlch a sportovní fotografka Martina Navrátilová.

Předsedou video poroty bude již tradičně režisér, scenárista a producent Josef Harvan. V jeho týmu dále bude videosnímky hodnotit také režisérka a pedagožka Olga Sommerová, střihač a pedagog Alois Fišárek, kameraman Jan Vaniš, fotograf Miro Švolík a marketingová specialistka Martina Hyndráková.

Více na www.magazin.aktualne.cz

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.