Your message was send.

Media

Trigema běžela pro paraple a darovala mu na provoz dalších 50 tisíc korun

13. 06. 2018

Do již 19. ročníku charitativního Běhu pro Paraple se opět zapojila developerská společnost Trigema, jejíž zhruba dvacet zaměstnanců a rodinných příslušníků se zúčastnilo jednoho z běhů. Během odpoledne, které proběhlo v neděli 10. června na pražské Ladronce, navíc Trigema věnovala Parapleti šek na 50 tisíc korun.


Součástí Běhu pro Paraple byl závod na 5,1 km a na 100 metrů. Právě toho se zúčastnili zaměstnanci a rodinní příslušníci Trigemy. Jeden z nich, šéf IT oddělení Trigemy Michal Tota, také na hlavním podiu věnoval Zdeňku Svěrákovi, spoluzakladateli Centra Paraple, šek na 50 000 korun. Výtěžek putuje na poskytování služeb sociální rehabilitace a odborného sociálního poradenství lidem s poškozením míchy.

Trigema se Běhů pro Paraple účastní již několik let po sobě. „Parapleti pomáháme dlouhodobě. A pořád nás to baví! Těšíme se, že se na Běhu pro Paraple uvidíme třeba zase příští rok,“ řekl k tomu Michal Tota.

Trigema podporuje Centrum Paraple přes 15 let a věnovala mu již dohromady částku blížící se sumě 15 milionů korun. Vedle finanční pomoci pomáhá Trigema rovněž v oblasti stavební – v minulosti zajistila jednak rekonstrukci a dále pak také přístavbu budovy Centra Paraple v Praze Malešicích. Marcel Soural je zároveň dlouholetým členem Správní rady Centra Paraple.

Contact form
 
 
Your data is protected.

The personal information provided will be used to contact the customer and create a business offer.
Details about the processing of personal data as well as the rights of the client can be found here.