Your message was send.

Media

Trigema běžela pro paraple a darovala mu na provoz dalších 50 tisíc korun

13. 06. 2018

Do již 19. ročníku charitativního Běhu pro Paraple se opět zapojila developerská společnost Trigema, jejíž zhruba dvacet zaměstnanců a rodinných příslušníků se zúčastnilo jednoho z běhů. Během odpoledne, které proběhlo v neděli 10. června na pražské Ladronce, navíc Trigema věnovala Parapleti šek na 50 tisíc korun.


Součástí Běhu pro Paraple byl závod na 5,1 km a na 100 metrů. Právě toho se zúčastnili zaměstnanci a rodinní příslušníci Trigemy. Jeden z nich, šéf IT oddělení Trigemy Michal Tota, také na hlavním podiu věnoval Zdeňku Svěrákovi, spoluzakladateli Centra Paraple, šek na 50 000 korun. Výtěžek putuje na poskytování služeb sociální rehabilitace a odborného sociálního poradenství lidem s poškozením míchy.

Trigema se Běhů pro Paraple účastní již několik let po sobě. „Parapleti pomáháme dlouhodobě. A pořád nás to baví! Těšíme se, že se na Běhu pro Paraple uvidíme třeba zase příští rok,“ řekl k tomu Michal Tota.

Trigema podporuje Centrum Paraple přes 15 let a věnovala mu již dohromady částku blížící se sumě 15 milionů korun. Vedle finanční pomoci pomáhá Trigema rovněž v oblasti stavební – v minulosti zajistila jednak rekonstrukci a dále pak také přístavbu budovy Centra Paraple v Praze Malešicích. Marcel Soural je zároveň dlouholetým členem Správní rady Centra Paraple.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.

 
Your data is protected.

The personal information provided will be used to contact the customer and create a business offer.
Details about the processing of personal data as well as the rights of the client can be found here.