Homepage Média

Monínec rozjel letní provoz

07. 07. 2020
Monínec leží 70 kilometrů jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje v srdci České Sibiře a Českého Meránu. Najdete zde například nabídku Aktivity parku, cyklo tratě, bazén a další vybavení Teras Monínec, koupání v Pilském rybníce a široké možnosti ubytování.

Areál Monínec zahájil svou letní sezonu. V provozu je jak ubytování, tak veškeré aktivity pro děti i dospělé.


"Letní provoz u nás vypadá normálně a to díky tomu, že Koronavirus trochu ustoupil. Takže jsme ve standardním modu jako každý rok," říká Jaroslav Krejčí, ředitel areálu Monínec. Primárně jsou aktivity areálu určené pro zákazníky hotelu. Užít si je může ale také široká veřejnost. K letnímu provozu patří tenisové kurty, diskgolf, tubing, vyhřívaný bazén nebo wellness.

"Nabízíme také širokou škálu aktivit pro děti, tzv. Aktivity park. Jsou to lanové parky jak pro děti, tak dospělé, koloběžky, velká klouzačka, kuličková dráha, lukostřelba atd. Je tu opravdu široká nabídka. Hotelový bazén je dobrý, akorát se nahlásíte na recepci, ale Aktivity park je pro širokou veřejnost, takže vyzkoušejte," říká Jaroslav Krejčí, ředitel areálu Monínec. Novinkou v letních aktivitách je rodinný Trail, který je přizpůsobený dětem.

"Měli jsme ho v provozu rok a nyní je hezky opravený. Máme tu Bike Park, který je pro odvážnější, takže jsme vytvořili variantu pro sportovně nadané děti s tatínky. Měří kolem 3 km, vede po sjezdovce a je to taková novinka," říká Jaroslav Krejčí, ředitel areálu Monínec.

Aktivity park Monínec je otevřen každý den a to od 10 do 17 hodin.

Zdroj: TV Praha

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.