Homepage Média

Bydlení Braník se uchází o vítězství v prestižní soutěži Best of Realty

01. 11. 2022
Rezidenční areál Bydlení Braník byl nominován do druhé fáze prestižní soutěže Best of Realty v kategorii Rezidenční projekty. Zároveň soutěží i v kategorii Cena čtenářů, kde je možné pro něj hlasovat.

Bydlení Braník je rodinný areál se 140 byty a 15 rodinnými domy, který se nachází v osobité pražské čtvrti a je určen všem, kteří potřebují volnost prostoru, klid přírody a současně výhody města.


Součástí areálu je kromě rezidenčních objektů také soukromý vnitroblok, množství venkovních zelených ploch, které navozují pocit klidu a odpočinku od velkoměstského ruchu, odpočinkové zóny, dětská hřiště a nadstandardní občanská vybavenost v několika komerčních prostorech. Samozřejmostí je i dostatek parkovacích míst pro obyvatele komplexu i pro návštěvníky a nadstandardní vybavení, jako je podlahové vytápění, rekuperace nebo příprava pro inteligentní ovládání bytu.

Celý areál je kompletně vyprodán.


Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.