Homepage Média

Trigema splatila investorům dluhopisy v objemu 500 milionů korun

19. 12. 2023
Investiční skupina Trigema splatila investorům pětileté dluhopisy v celkovém objemu 500 milionů korun. Účelem emise bylo financování developerských aktivit skupiny.

Dne 19. prosince 2023 došlo k řádnému splacení druhé emise dluhopisů společnosti Trigema Real Estate Finance a.s. (člen skupiny Trigema), vydané v roce 2018 v rámci dluhopisového programu.


Jednalo se o pětileté dluhopisy s fixním úrokovým výnosem 5,10 % p.a. v celkovém objemu 500 milionů korun. Výtěžek emise byl použit na financování developerských projektů skupiny Trigema. Dluhopisy byly obchodovatelné na regulovaném trhu Burzy cenných papírů Praha. Manažerem emise a administrátorem emise i dluhopisového programu byla UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

„Navzdory událostem, které poslední roky vychýlily z rovnováhy celý západní svět tak, jak ho známe, se nám daří držet ekonomické výsledky na vysoké úrovni. Průběžně vyhodnocujeme vývoj celého trhu a i nadále jsme si jisti ve své vizi, kterou budeme naplňovat postupně krok za krokem“, doplňuje Marcel Soural, předseda představenstva společnosti Trigema.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.