Homepage Média

Smíchovský LIHOVAR je zkolaudován. První obyvatelé přivítá už v dubnu

11. 03. 2024
LIHOVAR je projektem Trigemy v nové oblasti Smíchov Riverside, lemující levý břeh Vltavy. Nová rezidenční čtvrť se už z dálky hlásí ikonickými továrními komíny, pilovou střechou a fasádami z červených cihel. První etapa projektu je zkolaudována a dokončuje se, aby se mohli už v dubnu nastěhovat první obyvatelé. LIHOVAR nabízí byty k prodeji i k pronájmu.

LIHOVAR je projektem Trigemy v nové oblasti Smíchov Riverside, lemující levý břeh Vltavy. Nová rezidenční čtvrť se už z dálky hlásí ikonickými továrními komíny, pilovou střechou a fasádami z červených cihel. První etapa projektu je zkolaudována a dokončuje se, aby se mohli už v dubnu nastěhovat první obyvatelé. LIHOVAR nabízí byty k prodeji i k pronájmu.


Bydlení na prodej i pronájem
První etapa projektu LIHOVAR je zkolaudována a probíhají poslední úpravy. K nastěhování bude už na jaře letošního roku. Celý areál tří bloků nabízí byty s dispozicemi od malých 1+kk až po velkorysé 5+kk, včetně nadstandardních dispozic či bydlení v penthousu. LIHOVAR nabízí vlastní bydlení i pronájem, obojí v té nejvyšší kvalitě a standardu.
 
Nejvyšší standard pronájmu
K dispozici jsou nadstandardně zařízené a plně vybavené nájemní byty s dispozicemi 1+kk až 5+kk, které navazují na celkový industriální charakter nové čtvrti. Nájemní bydlení v LIHOVARU vyniká nejen architekturou a službami, ale i důmyslným řešením dispozic a technologickým vybavením v souladu s vysokými standarty konceptu Developer Of Different. Bydlení v LIHOVARU se nese v duchu těch nejmodernějších řešení pro maximální komfort. Technologické vybavení všech jednotek zahrnuje vzduchotechniku s rekuperací, filtrací a úpravou vlhkosti i teploty přiváděného vzduchu a chytrou domácnost Smart Home Loxone, pomocí které lze ovládat tepelnou pohodu, ventilaci, osvětlení, domovního vrátného či zabezpečení.
 
V rámci první etapy je k dispozici školka, škola, bistro, prodejna smíšeného zboží a služby kadeřníka a manikérky. Součástí druhé etapy bude parter a dvě podlaží věnované společenskému životu a gastro zážitkům. Kromě celé řady restaurací a kaváren v jednom z největších pražských foodmarketů nabídne LIHOVAR na 4500 metrech čtverečních i supermarket a další lokální obchody a služby. Neopakovatelné výhledy na celou Prahu přinese komín Erektus s unikátní vyhlídkou na panorama Prahy. Poslední etapa bude charakteristická obytným komínem.
 
Nadčasová architektura s respektem k minulosti
Architektura LIHOVARU, za kterou stojí architektonické studio Black n' Arch, připomíná slavnou industriální minulost bývalého provozu a navazuje na ni. Novou čtvrť tvoří soubor domů s cihlovými fasádami Všudypřítomný industriální duch staré smíchovské zástavby se citlivě mísí s originální architekturou, nejmodernějšími materiály, uměním i vlastními životy svých obyvatel.
 
Výjimečná lokalita
Lokalita Smíchova je výjimečná svou polohou v blízkosti Císařské louky a Dívčích hradů, řeky i strategickým umístěním s rychlým napojením na dopravní uzly (MHD i vlak) či spojení ven z města (Městský okruh). Dopravní dostupnost ještě posílí rekonstrukce smíchovského nádraží na moderní dopravní terminál, Radlická radiála, která uklidní automobilovou dopravu v okolí nebo Dvorecký most spojující Smíchov s protějším břehem Prahy 4, do Žlutých lázní i dále do centra. 
 
LIHOVAR nabízí bydlení u vody přímo v srdci velkoměsta, odkud je to zároveň pár kroků do zelených parků Císařské louky, na Děvín a Dívčí hrady nebo do divoké přírody Prokopského údolí. Přes nový Dvorecký most se budete moci pěšky nebo na kole vydat přes řeku dál do Podolí, Žlutých lázní a na Vyšehrad.

Představení projektu zde: www.lihovar.cz

Trigema, developer, který dělá věci jinak
Rezidenční i nájemní projekty Trigemy představují snoubení tří principů, které dělají jejich projekty odlišnými – výjimečná architektura, která oslavuje originalitu umění a krásu designu. Chytré technologie, které usnadňují každodenní život. A v neposlední řadě udržitelnost – Trigema si uvědomuje vlastní odpovědnost k prostředí, ve kterém podniká a žije. Trigema. Developer of Different.
 
„LIHOVAR je vlajkovou lodí moderního bydlení v Praze, které Trigema rozvíjí v duchu hesla „Developer of Different”. Každý náš projekt představuje nový způsob, jak zažít bydlení ve městě jinak. Při jejich tvorbě se snažíme jít za hranice „pouhého” bydlení. Nevznikají tak jen obytné komplexy, ale promyšlené prostory, které mění charakter čtvrtí,“ vysvětluje Marcel Soural, předseda představenstva investiční skupiny Trigema.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.