Homepage Média

Slavnostní otevření areálu Dog in Dock 5. května

18. 04. 2024


První květnový týden otvíráme areál Dog in Dock. Přijďte si od 2. května pochutnat do Bistra na vynikajících jídlech z lokálních surovin. První hosté si mohou již rezervovat ubytování v Apartmánech od 3. května. O víkendu se pak chystá slavnostní otevření. V neděli 5. května čeká všechny příchozí program plný veselí a zábavy pro děti i dospělé od 10 do 16 hodin.

Kolem vinařství Dog in Dock postupně vzniká areál s cílem vytvořit přístav, do kterého se budou vždy rádi vracet nejen milovníci vína. Areál Dog in Dock bude místo, kam se vydáte nejen za vínem, ale i za přírodními krásami, za kulturou, koncerty a dobrým jídlem. Stane se ideální destinací pro setkání s přáteli, na prodloužený víkend v apartmánech nebo rodinnou oslavu v zrekonstruované historické Oranžerii a přilehlém parku.
 

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.