Nejobvyklejším způsobem financování koupě nového bytu je hypoteční úvěr. Společnost Trigema má pro své klienty nasmlouvané výhodné podmínky hypotečních úvěrů u několika bank. Rezervační poplatek 50 000 Kč a zálohu ve výši ideálně 15 % kupní ceny bytu (snížené o rezervační poplatek) včetně DPH (v sazbě platné ke dni platby) hradí klient z vlastních prostředků. Platby dalších splátek uvolňuje banka postupně v tzv. uzlových bodech výstavby projektu.

Pro klienty, kteří nepotřebují čerpat hypoteční úvěr, rovněž platí záloha ve výši nejméně 15 % sjednané základní ceny včetně rezervačního poplatku. Zbývající část kupní ceny hradí klient až po kolaudaci objektu.

V obou případech je tak investice klienta spolehlivě ochráněna.

Detailní splátkové kalendáře a veškeré možnosti financování naleznete na webech našich projektů


Trigema Chytré financování

Nemáte čas na vyřizování složitých procesů spojených s financováním nového bytu nebo vám připadají aktivity okolo vyřizování hypoték příliš komplikované? Přesně pro vás je vytvořena speciální služba Trigema Chytré financování, která si vezme všechny úkony potřebné k přežití ve finanční džungli na starosti.

Princip

Jedná se o službu, která umožňuje vyřízení hypotečního úvěru v rámci nabídky nejsilnějších bank na trhu v ČR. Každá banka má své nabídky ušité na míru pro určitý typ zákazníka. Jednotlivé nabídky jsou velmi dobře nastavené s mnoha benefity, ale bohužel nikdy neumožňuje více výhod zároveň.

Naše služba vám umožňuje objasnění výhod i nevýhod spolupracujících bank tak, aby se klient dokázal přesně zařadit k hypotečnímu produktu, který nejlépe sedí jeho potřebám. Kromě poradního hlasu vám tedy především šetří čas a snižuje případné riziko budoucí nespokojenosti s výběrem nevhodné hypotéky.

Pro příklad uvádíme základní výhody spolupracujících bank v rámci Trigema chytré financování:

  • Garance výhodné úrokové sazby
  • Zdarma zpracování hypotečního úvěru
  • Zdarma odhad nemovitosti
  • Zdarma čerpání úvěru
  • Zdarma rezervace finančních prostředků až na 24 měsíců
  • Zdarma správa a vedení úvěrového účtu
  • Možnost mimořádných splátek

Pro bližší informace kontaktujte svého prodejce, který Vám sdělí zástupce banky, jenž má developerské projekty společnosti Trigema v kompetenci.

Prescoring

Co tento pojem znamená? Pre můžeme přeložit jako před a slovíčko scoring zas jako bodování. Při prescoringu banka či jiná uvěrová instituce předběžně odhaduje, zda na její úvěr dosáhnete či nikoliv, popřípadě za jakých podmínek, tedy s jakou úrokovou sazbou. Při prescoringu není zpravidla třeba předkládat žádná potvrzení či výpisy z účtů. To však neznamená, že byste měli některé informace před bankou v této fázi zatajovat. Později by se na ně totiž stejně přišlo.

Prostřednictvím služby Trigema Chytré financování se můžete velmi jednoduše objednat na prescoring do našich partnerských bank. Postačí výběr konkrétního bankovního poradce, vyplnit formulář a zanedlouho vás bude kontaktovat pracovník vybrané banky. Více informací v sekcích financování na webech našich projektů.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.