Úvod Naše aktivity Venture capital Flat Zone

Realitní agregátor Flat Zone

Komplexní zóna nemovitostního trhu: www.flatzone.cz

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů a v poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku novostaveb na trhu. Flat Zone je v tomto ohledu první výjimkou. Dokáže vyhledávat v největším počtu nových bytů a domů v developerských projektech na trhu celé České republiky. Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale v budoucnu poskytne komplexní škálu služeb spojených s bydlením.


Aktuální nástroje Flat Zone

Vyhledávání

Aktuální verze realitního vyhledavače obsahuje přes 9000 nemovitostí, které jsou nabízeny přímo developery nebo exkluzivními realitními společnostmi v developerských projektech. Zhruba 50 % koncentrace novostaveb je situováno v Praze, zbytek je rozložen napříč největšími regionálními městy, přehled pokrytí zjednodušeně v heatmapě. Všechny evidované nemovitosti jsou bytové jednotky nebo rodinné či řadové domy. Vyhledávat lze prostřednictvím jednoduchého fulltextového vyhledavače s našeptávače dle lokality a dále zpřesňovat prostřednitvím dostupných filtrů nebo v mapě.

Realitní novinky

Realitní novinky publikují přehled všech zpráv a novinek, které byly publikovány na nejdůležitějších zpravodajských serverech zaměřující se na realitní, stavební nebo investiční trh. V realitním newsroomu jsou k nalezení současné novinky, ale i historické zprávy, jež se významně dotýkaly výše uvedených trhů. Díky realitnímu newsroomu získá čtenář makropohled na realitní trh, ale také dílčí zprávy o záměrech konkrétních developerů, stavebních firem či jiných subjektů. Stejně tak je možné se zde setkat s dlouhodobými investičními záměry nebo ekonomickým vývojem komentovaným nejvýznamějšími bankovními subjekty.

Realitní fakta

V rámci beta verze je také možné odebírat rychlá statistická a analytická fakta, jež jsou zpracovávána nad daty o nemovitostech v databázi Flat Zone. Tyto fakta jsou prozatím publikovány prostřednictvím instagramového a twitterového profilu Flat Zone. V tuto chvíli je možné studovat jednotlivá fakta také prostřednictvím pokročilejších analýz. V detailech příspěvků jsou fakta v rychlosti okomentována a podložena na relevantních grafech a tabulkách. Nyní jsou na těchto faktech postaveny také pokročilé analýzy, ty je možné zakoupit v aplikaci Analýzy trhu.

Analýzy trhu

Díky aplikaci Flat Zone, která je nazvaná Analýzy už není potřeba ztrácet drahocenný čas nad vyhledáváním klíčových informací o pražských lokalitách. Všechny potřebné informace, které jsou důležité ke klíčovým rozhodnutím jsou k nalezení přehledných dokumentech, které analyzují nemovitostní trh v Praze. V mnoha případech se však díky těmto analýzám dostane uživatel k informacím, které není vůbec možné dohledat. Mnoho dílčích analýz se totiž opírá o dlouhodobý historický a kontinuální sběr a vyhodnocování dat, ke kterým již dnes nikdo nemá přístup. Především na základě znalosti těchto historických údajů je možné odhalit chování trhu a stavě predikce budoucích scénářů.


Slovník pojmů

Jistě jste se setkali se situací, kdy jste byli nuceni komunikovat s realitním odborníkem a občas jste nabývali pocit, že mluví jiným světovým jazykem. Svět realit, investic a developmentu je plný odborných i neodborných výrazů, které si mnoho z nás vykládá jiným, než obvyklým nebo správným způsobem. Tyto nesrovnalosti nás vedli k postupnému budování odborného realitního slovníku, které by mohly pomoci ke vzájemnému porozumění všech účastníků na trhu. Ve Flat Zone slovníku pojmů naleznete vysvětlení všech základních i méně známých výrazů, frází a zkratek, na které můžete narazit v realitním světě.

Odhad ceny nemovitostí

Díky analytickému pokrytí primárního a také sekundárního trhu nemovitostí vytvořil Flat Zone aplikaci, která jako jedna z mála na českém trhu dokáže v reálném čase odhadnout cenu nemovitostí. Její výsledky jsou však již nyní více než uspokojivé. Na základě několika základních parametrů oceňovaného bytu získá uživatel okamžitě odhad její ceny. Aplikace je zdarma, jedinou podmínkou je být registrovaným uživatelem Flat Zone. Flat Zone aplikace odhad ceny nemovitostí je připravena poskytnout vám důležité informace o hodnotě vybrané nemovitosti.Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.