Homepage Média

JedničkářI budou jezdit v pátek na Monínci zdarma

31. 01. 2018

Školáci, kteří v pátek 2. února navštíví Areál Monínec, si budou moci zalyžovat zadarmo. Podmínkou je pouze to, aby měli na vysvědčení samé jedničky. Součástí dne bude navíc doprovodný zábavný program.


Kopie vysvědčení bude stačit pro to, aby si mohl každý žák základní školy v Areálu Monínec vyzkoušet tento pátek 1,2 kilometru dlouhou červenou i místní Hotelovou sjezdovku zcela zdarma. Na hlavní sjezdovce bude pro děti připravena také funline zóna s průjezdovým tunelem a dalšími atrakcemi.

Kromě toho bude pro děti na Hotelové sjezdovce Areálu Monínec připraven bohatý program, jako jsou jízda zručnosti, hod na cíl, slalom na lyžích a běh na sněžnicích. Za jejich splnění bude na děti čekat poukaz na jeden den lyžování na Monínci, a to kdykoliv během této zimní sezóny. Zábavný den na Hotelové sjezdovce poběží od 10:00 do 14:00 hodin.

Další informace o Areálu Monínec a akci Monínec patří dětem lze nalézt na www.moninec.cz.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.