Homepage Média

Personální posílení managementu Trigemy

08. 03. 2019
Karel Branda vystudoval Stavební fakultu ČVUT. Je mimo jiné členem ČKAIT – autorizovaný inženýr v oboru vodohospodářské stavby. Mezi jeho záliby patří například moderní architektura, vinařství a basketbal.

Karel Branda • provozní ředitel Petr Bělina • ředitel Trigemy Building Radim Šponar • obchodní ředitel


Provozním ředitelem koncernu Trigema se stal Karel Branda, který doposud působil v pozici ředitele dceřiné společnosti Trigema Building. Novým šéfem stavební části koncernu je Petr Bělina a obchodním ředitelem Radim Šponar. Karel Branda bude v pozici provozního ředitele odpovědný především za fungování oblasti informačních technologií, personalistiky, interního auditu, správy majetku a technicko-obchodních vztahů skupiny. Ve firmě působí přes 20 let. Původně začínal v pozici stavbyvedoucího. Od roku 2007 byl předsedou představenstva a od roku 2014 statutárním ředitelem Trigemy Building. Petr Bělina, který je novým ředitelem Trigema Building, pracuje ve firmě více než osm let. Naposledy působil v pozici výrobního ředitele Trigemy Building. Bělina bude mít od nynějška na starost zejména celkové řízení stavební společnosti Trigema Building. Ve volném čase se zajímá například o literaturu faktu, historii a zdravý životní styl. Obchodním ředitelem Trigemy Building je Radim Šponar. Jeho úkolem je především příprava a zajištění veřejných i privátních zakázek a dosažení požadovaného obratu firmy. Před nástupem do Trigemy Šponar pracoval v pozici ředitele regionu Čechy v Geosanu Group. Vedle toho byl rovněž výrobním ředitelem společnosti Hochtief CZ či projektovým manažerem ve společnosti Subterra.

Zdroj: Euro

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.