Homepage Média

Kollárka v hlasování Stavby roku Plzeňského kraje

10. 05. 2019
Dům vychází z osvědčeného konceptu Chytrého bydlení, díky čemuž je vybaven například plastovými okny s izolačními trojskly a vzduchotechnickými jednotkami s rekuperátorem, který je určený pro nucené větrání bytu. Objekt je v energetické náročnosti třídy B, což značí, že budova je velmi úsporná.

Náš první regionální developerský projekt KLR@Plzeň je mezi nominovanými v soutěži Stavba roku Plzeňského kraje. Vyhlášení výsledků proběhne v červnu.


Bytový dům Chytrého bydlení, který jsme v Plzni dokončili vloni na podzim, je mezi 32 projekty letošního ročníku soutěže Stavba roku Plzeňského kraje. Náš projekt soutěží v kategorii Stavby pro bydlení. Svůj hlas mu lze dát až do konce května na stránkách soutěže www.stavbarokupk.cz. Vyhlášení výsledků proběhne v západočeské metropoli 12. června.

Kolaudace šestipatrového bytového domu KLR@Plzeň proběhla vloni na začátku září. Novostavba bytového domu, jehož architektonický návrh pochází z dílny tamního studia AIP Plzeň, je ve tvaru L s decentní světlou fasádou, modrými a mléčně bílými balkony. 

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.