Homepage Média

Zahájení prodeje bytů Nová „Nuselská“

17. 05. 2019
Profil projektu Nová "Nuselská" naleznete v sekci Aktuální projekty. Kompletní informace o projektu, včetně možné online rezervace, najdete na projektovém webu www.byty-nusle.cz.

V těchto dnech se zahajuje prodej bytů projektu Nová „Nuselská“. Na výběr jsou byty ve velikosti od 1+kk do 4+kk.


Bytový areál Nová „Nuselská“se bude dohromady skládat ze tří samostatných sekcí. Každá z nich bude svou výškou a architektonicky, včetně typických sedlových střech, navazovat na okolní zástavbu. Po dokončení stavby, k níž by mělo dojít už na sklonku příštího roku, tu vyroste pěti až sedmipodlažní areál s necelými 150 jednotkami Chytrého bydlení Plus.

Budoucí rezidenti bezpochyby ocení, že se součástí celého místa stane i vnitroblok. Na ploše okolo 4 200 m2 bude vnitroblok osázen bujnou zelení a vybaven lavičkami a dalším odpočinkovým mobiliářem.

Areál leží přímo naproti stoupající ulici Na Jezerce, odkud zároveň nabídne průhled do svého vnitrobloku. Je vymezen ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.