Homepage Média

Nominace do soutěže Best of Reality

19. 10. 2021
Jeden z nominavonáych projektů CHYTRÉ BYDLENÍ @Nusle nebo také Nová "Nuselská" je přírůstek rezidenčního konceptu společnosti Trigema. Tento rezidenční areál vznikl na území bývalého areálu Nuselských mlékáren a obsahuje 146 jednotek Chytrého bydlení.

Velkorysé bydlení, chytrá domácnost i originalita a čistota architektury, která citlivě, a přitom hravě, navazuje na okolní historickou zástavbu. To jsou hlavní charakteristiky našich rezidenčních projektů Bydlení Braník a Nová Nuselská. Máme velkou radost, že oba projekty byly nominovány do prestižní soutěže Best od Realty.


Jestli se vám líbí, podpořte nás a přidejte jim „hvězdičky“ v hlasování na stránkách soutěže: https://www.bestofrealty.cz/hlasovani. Moc nás to potěší.

Projekt, který získá nejvíce hvězdiček, bude vyhlášen a oceněn na galavečeru, který proběhne 9. listopadu 2021 ve Foru Karlín. Hlasovat můžete do půlnoci 31. 10. 2021.


Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.