Homepage Média

Investiční skupina Trigema se představuje v novém videospotu

12. 04. 2022

Jsme společností, která se rozhoduje samostatně, na základě vlastních vizí a motivací našeho týmu. Nejen jako jednotlivci, ale zejména jako tým. Nezávislost vnímáme každý po svém, ale když se spojí jedinečné osoby, dokážou společně tvořit nebývalé věci. Více se dozvíte v našich hodnotách a vizích.

Za sebou máme více než 245 000 m2 pro váš život, více než 750 staveb, chystáme přes 500 nájemních bytů, 148 000 odpočatých hostů v našem areálu na Monínci a 75 000 litrů vína ročně z našeho vinařství Dog in Dock. Kdo vlastně jsme a co nás charakterizuje? Podívejte se na naše úplně nové video, které představuje celou investiční skupinu Trigema ve všech jejích podobách.


Trigema se zrodila v roce 1994 z nezávislé myšlenky a vize a nezávislost ji provází od jejího vzniku až dodnes. I proto je právě nezávislost hlavním tématem našeho nového videa. Náš příběh je příběhem odbornosti ve všem, co děláme, je to příběh nadšení, které dává smysl naší práci a vede nás kupředu, náš příběh je příběhem nezávislosti.

Nezávislost je naše životní volba, základ naší DNA. Nezávislost je pro nás možnost svobodně se rozhodovat a vytrvat v naší misi tvořit lepší prostor pro život. Jsme Trigema a vytváříme místa, kde můžete vy růst.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.