Homepage Média

Trigema oslavila 28 let své existence

27. 05. 2022

Přesně 27. května oslavila Trigema své 28. narozeniny. Místo dárku jsme si tentokrát nadělili možnost finančně pomoci neziskové organizaci Elpida, od které jsme na oplátku dostali snový koncert jejich seniorského pěveckého sboru.

Sbor starších dam společně s muzikantem Václavem Havelkou z hudební skupiny Please The Trees, se sluncem a větrem vytvořili na korzu v Nových Butovicích snovou atmosféru začínajícího léta.


Za 28 let své existence prošla Trigema neuvěřitelnou proměnou, stejně jako se z malého dítěte stává hotový člověk s vlastním charakterem a povahou. Naše povaha je nezávislá, někdy divoká, hravá a originální, někdy tvrdá a umíněná, ale vždycky odborná, hrdá, důsledná, pevná a vytrvalá. Trigema je silnou, úspěšnou firmou, ale ani přesto nezpychla a zůstala lidská, pokorná, ochotná pomáhat a rozhodnutá jít pořád dál za svým snem – tvořit lepší prostor pro život.

Šťastných dalších 28 let, Trigemo!
Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.