Homepage Média

Rezidenční areál Braník je kompletně vyprodán

06. 09. 2022
Celý areál, který se nachází na místě bývalých skleníků v pražském Braníku, zahrnuje 140 nových bytů a 15 řadových rodinných domů s velkým prostorem pro bydlení a s velkorysými zahradami.

V rezidenčním areálu Bydlení Braník jsou již prodány všechny bytové jednotky a na začátku září byl prodám i poslední rodinný dům.


Součástí areálu je kromě rezidenčních objektů také soukromý vnitroblok, množství venkovních zelených ploch, které navozují pocit klidu a odpočinku od velkoměstského ruchu, odpočinkové zóny, dětská hřiště a nadstandardní občanská vybavenost v několika komerčních prostorech.

Nezanedbatelnou výhodu představuje i dostatek parkovacích míst pro obyvatele komplexu i pro návštěvníky. Noví majitelé bytů a domů ocení i nadstandardní vybavení, jako je podlahové vytápění, rekuperace nebo příprava pro inteligentní ovládání bytu.

Bydlení Braník získal cenou veřejnosti v soutěži Realitní projekt roku 2021.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.