Homepage Média

Oslava 25 let společnosti Trigema

29. 05. 2019
Slavnostní večer, který připomenul 25 let společnosti Trigema, se konal za přítomnosti stovek hostů 27. května v pražském klubu SaSaZu. Historii a současnost společnosti připomenul její předseda představenstva Marcel Soural.

Před čtvrtstoletím svedla náhoda dohromady Marcela Sourala, Jaroslava Zemana a ještě jednoho kamaráda a společně vymysleli, že založí stavební společnost. Díky tomu vznikla Trigema. V pondělí 27. května firma, která se dnes primárně zaměřuje na developerskou činnost, toto výročí oslavila v pražském klubu SaSaZu.


Součástí večera byl křest knihy, která připomenula 25 let fungování Trigemy a dále pak také dražba ledového kvádru se zamraženým voucherem na soukromé využití sjezdovky na Monínci. Výtěžek z dražby putuje na podporu Centra Paraple, s nímž Trigema již více než 15 let spolupracuje. Marcel Soural, aktuálně jediný akcionář společnosti a současně předseda představenstva, je navíc dlouholetým členem správní rady centra.

Na programu oslav bylo také vystoupení Davida Kollera a skupin Colorblinds a G-Point Hunters. Vedle toho však nechyběla ani sjezdovka se sněhem vyrobeným díky technologii Snowfactory, kterou mohli návštěvníci sami vyzkoušet nebo ukázka autonomního robota.

Pozvání na oslavu přijali stovky obchodních a dalších partnerů Trigemy a samozřejmě i samotní zaměstnanci celé skupiny.

V současné době představuje Trigema skupinu zhruba padesáti společností uspořádaných do koncernové struktury s vlastním kapitálem cca 0,9 mld. Kč. Nejdůležitějšími oblastmi, ve kterých společnost působí, je rezidenční development a stavebnictví. Dále pak provoz subjektů v cestovním ruchu a provoz vědeckotechnických parků.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.