Homepage Média

Cyberdog zvítězil v 21. ročníku Best of Realty

13. 11. 2019
Dvoupatrový Cyberdog svým tvarem připomíná hlavu a tělo psa a materiálem vesmírnou loď z budoucnosti. Spodní část objektu je delší. S horní částí je spojena vnitřním točitým schodištěm. Centrum je otevřeno každodenně od konce listopadu 2018.

Na slavnostním galavečeru v pražském Foru Karlín byly 12. listopadu vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. Mezi vítězi 21. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, nechyběla ani společnost Trigema s projektem technologicko-informačního centra Cyberdog.


Cenu „Award for Excellence“, kterou uděluje Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, si odneslo technologicko-informační centrum Cyberdog s roboticky obsluhovanou vinárnou v Praze 5. Centrum se stalo místem setkávání lidí z okolí, návštěvníků z celé Prahy i cizinců. To vše díky své unikátnosti, kreativní architektuře a řadě technologických vychytávek, díky nimž  si hosté mohou vychutnat nejenom občerstvení a dobré víno, které jim připraví robotická ruka, ale také zajímavosti a novinky z oblasti robotiky a kybernetiky. 

Autory návrhu dvoupatrové futuristické budovy jsou vedoucí studia Black n´ Arch David Černý a Tomáš Císař, které je součástí společnosti Trigema - investora celého projektu. Cyberdog je umístěný na novém pěším korzu, které směřuje od stanice pražského metra trasy B Nové Butovice. Hned vedle nového objektu je 12 metrů vysoká plastika Davida Černého Trifot. Dále je zde také Czech Photo Centre - multižánrový umělecký prostor, který je jednou z nejvýznamnějších galerií zaměřených na současnou fotografii v hlavním městě. Tato galerie je součástí developerského projektu společnosti Trigema SMART. Ten byl již v minulosti oceněn v rámci soutěže Stavba roku.

O nominaci na ocenění titulem "Nejlepší z realit 2019" se letos ucházely stavby dokončené na území České republiky po 1. lednu 2018, a to v pěti základních kategoriích: Rezidenční projekty, Nová administrativní centra, Obchodní centra, Hotely a Průmyslové a skladové areály. Vedle toho získal Zvláštní cenu poroty projekt, který za uplynulý rok jedinečným způsobem přispěl k rozvoji českého trhu s nemovitostmi či architektury a pozvedl kvalitu lokality, v níž se nachází. Svou cenu „Award for Excellence“ udělila právě i Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, pod jejíž odbornou záštitou soutěž od počátku své existence probíhá. Asociace se rozhodla, že nejlepším projektem byl právě Cyberdog.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.