Your message was send.

2018 | CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň je zasazen do ulice Kollárova, jen necelých 500 m od Velké synagogy, jedné z dominant Plzně. Ještě blíže je situováno největší plzeňské nákupní a zábavní centrum, Plzeň Plaza. Přímo prémiové umístění projektu je jednou z největších výhod prvního mimopražského projektu Trigema Chytré bydlení.
V šestipatrovém domě vyrostlo 82 nových bytů nejrůznějších kategorií. Další z výhod je vybavení každého bytu balkónem, lodžií nebo terasou. Byty v nejvyšších patrech pak disponují velkorysými střešními terasami.

V domě s decentní světlou fasádou a šedými elegatními detaily je kladen důraz na energetickou náročnost a další znaky, které s sebou Chytré bydlení přináší – trojskla, zděný stěnový systém a především komplexně navržené bytové dispozice.

Novostavba bytového domu, jehož architektonický návrh pochází z dílny tamního studia AIP Plzeň, je ve tvaru L s decentní světlou fasádou, modrými a mléčně bílými balkony. Poslední šesté patro bytového domu je mírně ustupující směrem od ulice Kollárova, kdy nižší páté patro tvoří kratší část objektu a odděluje tak okolí od vnitrobloku domu. Ten již brzy ožije zelení, čímž celý prostor ještě více zpříjemní.

Dům vychází z osvědčeného konceptu Chytrého bydlení, díky čemuž je vybaven například plastovými okny s izolačními trojskly a vzduchotechnickými jednotkami s rekuperátorem, který je určený pro nucené větrání bytu. To zajišťuje výměnu spotřebovaného zatíženého vzduchu za vzduch nový, který je filtrovaný od vnějších nečistot a dohřátý na místní pokojovou teplotu. Výstavba bytového domu byla realizována pomocí moderních ekologických materiálů. Objekt je proto také v energetické náročnosti třídy B, což značí, že budova je velmi úsporná. Stavební práce na projektu KLR@Plzeň zajišťovala společnost Trigema Building a.s.

Parkování budoucích rezidentů je zajištěno jak prostřednictvím podzemních parkovacích stání pod domem, tak v sousedním samostatném domě. Tímto řešením projekt zaručuje větší kapacitu nabízených stání, než jaká je předepsána normou.

Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.

 
Your data is protected.

The personal information provided will be used to contact the customer and create a business offer.
Details about the processing of personal data as well as the rights of the client can be found here.