Úvod Kariéra Náborový proces

Náborový proces

V rámci procesu přijímání kandidátů na jednotlivé pracovní pozice vycházíme z toho, že je každé takové výběrové řízení spravedlivé a nestranné. Primární jsou pro nás pracovní dovednosti a zkušenosti kandidátů a schopnost, aby se takový kandidát dokázal ztotožnit s firemní kulturou a vhodně zapadl do týmu Trigemy.

Oslovila Vás některá z pozic?

na nic nečekejte a pošlete životopis


Přehled hledaných pozic

Všechny aktuálně inzerované pozice naleznete na stránce Volná místa. Zde naleznete potřebné informace k popisu pracovní činnosti, požadavky ale také nabídku spojenou s výkonem této pozice.

Zanechte na sebe kontakt

V detailu každé pozice můžete prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" zaslat CV s průvodním dopisem. Součástí je také dotazníkový formulář se základními otázkami týkajícími se této pozice. Upřednostňujeme kandidáty, kteří vyplní celý dotazník a usnadní již v počátcích celkový proces


Pokud právě nehledáme přesně vaši požadovanou pozici, můžete na sebe zanechat kontakt. Tyto zájemce pravidelně vyhodnocujeme a je pravděpodobné, že bychom vašich služeb využili v jiné oblasti. Nebo vás přednostně oslovíme, jakmile výběrové řízení na danou pozici zahájíme.

Náborový tým

Proces je veden Danielou Čadkovou, vedoucí personálního oddělení. Na základě zveřejnění pracovního inzerátu a zaslaných podkladů od jednotlivých uchazečů náborový tým Trigemy přijaté žádosti vyhodnotí.

Budete telefonicky kontaktování a pozváni na osobní pohovor


Telefonní kontakt

Do 14 dnů se vám ohlásí kolegyně z HR oddělení s pozváním na osobní pohovor.


1. kolo

Protože je naším cílem být efektivní, ve většině případů se v rámci prvního kola setkáte i s příslušným manažerem oddělení. U vybraných pozic budete mít možnost prověřit vaše znalosti díky odborným testům.


Osobnostní profil

A abychom získali komplexní obraz Vaší jedinečné osobnosti, je možné, že absolvujete z pohodlí vašeho domova i psychologické testy zaměřené na osobnostní profil, týmové či manažerské schopnosti.

Pohovor povede

Daniela Čadková

Vedoucí personálního odd.
+420 778 530 013

Připravte si otázky

Zajímá vás, jací budou vaši kolegové? Kdo bude váš nadřízený? Jak vypadá pracovní prostředí?

Abychom částečně odpověděli na nejčastější dotazy uchazečů, můžete prostřednictvím těchto stránek nahlédnout pod pokličku, jaký je vlastně život ve společnosti Trigema.


Představujeme...

V menu webu nebo prostřednictvím domovské stránky kariera.trigema.cz naleznete nepřebernou nabídku možností, jak blíže poznat vše podstatné, o čem dnes společnost Trigema je. Představujeme zde pracovní kolektivy, jednotlivce, kanceláře nebo jiné pracovní prostředí ale také procesy. Zároveň zde můžete poznat výsledky naší práce a například i činnosti, které s pracovním životem přímo nesouvisí, ale pomáhají někomu dalšímu mimo společnost.
Před osobním pohovorem rozhodně doporučujeme si alespoň částečně zjistit základní firemní reálie, oblasti působnosti. Všechny potřebné informace naleznete zde na webu www.trigema.cz nebo na sociálních sítích facebook, instagram, twitter, lindkedIn, nebo youtube.


Osobní poznání

Samozřejmě si uvědomujeme, že nic nenahradí osobní zkušenost, takže v průběhu pohovorů budete mít možnost poznat budoucí pracovní tým i pracovní místo.

Případné druhé kolo, jinak dostanete nabídku nebo zpětnou vazbu.


V 80 % případů se po prvním kole rozhodne o úspěchu či neúspěchu. Někdy se však stane, že jdou kandidáti do druhého kola a čeká je případová studie nebo setkání s nadřízeným hiring manažera.

A pokud vše dobře dopadne, můžete od nás očekávat konkrétní pracovní nabídku. Každopádně ať již bude výsledek jakýkoli, dostanete od nás zpětnou vazbu.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.