Úvod Kariéra Náborový proces

Náborový proces

V rámci procesu přijímání kandidátů na jednotlivé pracovní pozice vycházíme z toho, že je každé takové výběrové řízení spravedlivé a nestranné. Primární jsou pro nás pracovní dovednosti a zkušenosti kandidátů a schopnost, aby se takový kandidát dokázal ztotožnit s firemní kulturou a vhodně zapadl do týmu Trigemy.

 

Oslovila Vás některá z pozic?

na nic nečekejte a pošlete životopis

Přehled hledaných pozic

Všechny aktuálně inzerované pozice naleznete na stránce Volná místa. Zde naleznete potřebné informace k popisu pracovní činnosti, požadavky ale také nabídku spojenou s výkonem této pozice.

Zanechte na sebe kontakt

V detailu každé pozice můžete prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" zaslat CV s průvodním dopisem. Součástí je také dotazníkový formulář se základními otázkami týkajícími se této pozice. Upřednostňujeme kandidáty, kteří vyplní celý dotazník a usnadní již v počátcích celkový proces

Pokud právě nehledáme přesně vaši požadovanou pozici, můžete na sebe zanechat kontakt. Tyto zájemce pravidelně vyhodnocujeme a je pravděpodobné, že bychom vašich služeb využili v jiné oblasti. Nebo vás přednostně oslovíme, jakmile výběrové řízení na danou pozici zahájíme.

Náborový tým

Celý náborový proces je veden Vedoucí personálního odd. Danielou Čadkovou. Na základě zveřejnění pracovního inzerátu a zaslaných podkladů od jednotlivých uchazečů náborový tým Trigemy přijaté žádosti vyhodnotí.

 

Budete telefonicky kontaktování a pozváni na osobní pohovor

Tel. kontakt a pohovor vede:

Daniela Čadková
Vedoucí personálního odd.
+420 778 530 013

Telefonní kontakt

Do 14 dnů se vám ohlásí kolegyně z HR oddělení Daniela Čadková s pozváním na osobní pohovor.

1. kolo

Protože je naším cílem být efektivní, ve většině případů se v rámci prvního kola setkáte i s příslušným manažerem oddělení. U vybraných pozic budete mít možnost prověřit vaše znalosti díky odborným testům.

Osobnostní profil

A abychom získali komplexní obraz Vaší jedinečné osobnosti, je možné, že absolvujete z pohodlí vašeho domova i psychologické testy zaměřené na osobnostní profil, týmové či manažerské schopnosti.

 

Připravte si otázky

Zajímá vás, jací budou vaši kolegové? Kdo bude váš nadřízený? Jak vypadá pracovní prostředí?

Abychom částečně odpověděli na nejčastější dotazy uchazečů, můžete prostřednictvím těchto stránek nahlédnout pod pokličku, jaký je vlastně život ve společnosti Trigema.

Představujeme...

V menu webu nebo prostřednictvím domovské stránky kariera.trigema.cz naleznete nepřebernou nabídku možností, jak blíže poznat vše podstatné, o čem dnes společnost Trigema je. Představujeme zde pracovní kolektivy, jednotlivce, kanceláře nebo jiné pracovní prostředí ale také procesy. Zároveň zde můžete poznat výsledky naší práce a například i činnosti, které s pracovním životem přímo nesouvisí, ale pomáhají někomu dalšímu mimo společnost.

Před osobním pohovorem rozhodně doporučujeme si alespoň částečně zjistit základní firemní reálie, oblasti působnosti. Všechny potřebné informace naleznete zde na webu www.trigema.cz nebo na sociálních sítích facebook, instagram, twitter, lindkedIn, nebo youtube.

Osobní poznání

Samozřejmě si uvědomujeme, že nic nenahradí osobní zkušenost, takže v průběhu pohovorů budete mít možnost poznat budoucí pracovní tým i pracovní místo.

 

Případné druhé kolo, jinak dostanete nabídku nebo zpětnou vazbu.

V 80 % případů se po prvním kole rozhodne o úspěchu či neúspěchu. Někdy se však stane, že jdou kandidáti do druhého kola a čeká je případová studie nebo setkání s nadřízeným hiring manažera.

A pokud vše dobře dopadne, můžete od nás očekávat konkrétní pracovní nabídku. Každopádně ať již bude výsledek jakýkoli, dostanete od nás zpětnou vazbu.

 • Project Manager

  Trigema Development a.s.

  Jsi zapálený pro projektový management a chceš se v něm dále rozvíjet? Jsi vždy o krok napřed a multitasking pro tebe není cizí slovo?

 • Specialista developerských projektů (m/f)

  Trigema Development s.r.o.

  Budeš spravou rukou projektového manažera, chystat a kompletovat podklady, komunikovat s bankami, vést statistiky a hodnotiti projekty.

 • Rozpočtář/ka

  Trigema Building a.s.

  Rádi se budete věnovat kompletnímu zpracování cenových nabídek a poptávek na subdodavatele včetně soupisu prací?

 • Vedoucí nabídkového týmu

  Trigema Building a.s.

  Budeš se věnovat koordinaci činnosti jednotlivých ropočtářů, zpracovávat cenovýé nabídky a jednat se subdodavateli.

 • Přípravář/ka staveb

  Trigema Building a.s.

  Rádi zajšťujete materiál a služby na stavby/ projekty, komunikujete se subdodavateli staveb a dodavateli stavebních materiálů?

 • Stavbyvedoucí KnO

  Trigema Building a.s.

  Cítíte se dobře na stavbě, jste technicky a organizačně zdatný/á. Budete koordinovat subdodavatele na stavbě v Kláštěrci nad Ohří.

 • Stavbyvedoucí

  Trigema Building a.s.

  Cítíte se dobře v terénu na stavbě? Jste technicky a organizačně zdatný/á a jsou Vám blízké nové technologie?

 • Asistent/ka realizačního týmu - KV

  Trigema Building a.s.

  Budete administrativní podpora realizace stavby. Povedete agendu stavby, výpočet i kontrolu výměr a komunikovat se subdodavateli.

 • Stavbyvedoucí - Plzeň

  Trigema Building a.s.

  Cítíte se dobře na stavbě, jste technicky a organizačně zdatný/á. Budete koordinovat subdodavatele na stavbě v Plzni.

 • Business Data Analytik

  Trigema a.s.

  Máš představu o tom, jak se s daty pracuje, jaká to má úskalí a co se s nimi dá dělat? Máš zkušenosti s databázemi a orientuješ se v analýze dat?

 • Architekt/ka senior

  Black n' Arch s.r.o.

  Máš zájem podílet se na výjmečných projketech? Hledáme člověka se zkušeností s vedením projektů a řízením týmu architektů.

 • Projektant

  Black n' Arch s.r.o.

  Máš zájem podílet se na výjmečných projketech? Pro dlouhodobou spolupráci hledáme projektanta.

 • Kariérní sekce

   

  Seznamte se s firemním životem z pohledu zaměstnanců. Nechali jsme nahlédnout do pracovních životů a prostředí mnoha z nás.

 • Náborový proces

   

  Každé výběrové řízení je spravedlivé a nestranné. Primární jsou pro nás dovednosti, zkušenosti a schopnost ztotožnit se s firemní kulturou.

 • Procesy a oddělení

   

  Poznejte nás. Představujeme jednotlivá oddělení, procesy i zaměstnance. Zajímáte práci u nás? Rozhodně nepřehlédněte tuto sekci.

 • Firemní život

   

  K nepsané firemní kultuře patří pravidelné teambuildingy, kromě toho vznikají akce také spontánně.

 • Nabídka pro studenty

   

  Studentům stavebních oborů nabízíme možnost získání praxe při studiu, která je přizpůsobena časovému rozvrhu studenta.

 • Recepce

   

  Jedná se o výkladní skříň, díky čemuž si kdokoliv, kdo nás kontaktuje, udělá první obrázek o tom, jací jsme.

 • Ateliér Black n' Arch

   

  Nové kancelářské prostory studia Black N´ Arch, které se v roce 2018 dostaly mezi finalisty soutěže Zasedačka roku.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.