Kamýk. Pět písmen pro nový život

Vdechujeme starým místům nový život.

Nový začátek,
nový Kamýk

Zažijte restart pražského sídliště
v moderní místo pro život.

Všechny zobrazené obrazové materiály uvedené na této stránce jsou pouze informativní povahy a mohou v budoucnu podléhat změnám.

Bytový dům Kamýk

Baví nás proměňovat pražské čtvrti, ve kterých jako by se zastavil čas, v pohodlná a charismatická místa, kde vás baví žít. Těší nás dávat lidem bydlení a cítíme zodpovědnost i za okolní prostor.

Typ Byty a retaily
Počet bytů a garáží 154 / 171
Retailových ploch 2 200 m2
Dispozice bytů 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 12-Kamýk (stanice MHD Lhotecký les)
Doba výstavby 24 měsíců

I proto v rámci projektu bytového domu Kamýk, který nabídne 154 bytů a 171 parkovacích míst, chceme zkrášlit místní okolí a doplnit ho moderním supermarketem i místními lokálními obchody, bistry či kavárnami.

Bydlení chápeme nejen jako byt samotný, ale i jako pohodlné a příjemné místo pro život. Zajímají nás naši sousedé a místa, kde stavíme. Chceme, abyste se v nich cítili dobře, bezpečně a pohodlně, ať už jste místní obyvatelé, pracujete tu nebo jste jen návštěvníci. I proto jsme projekt Bytového domu Kamýk opakovaně upravovali podle připomínek ze strany dotčených orgánů, městské části i připomínek občanů a zároveň jsme městské části nabídli investici do veřejného prostoru v řádu zhruba 36 milionů korun. Rádi bychom totiž zkrášlili místní park a náměstí, které si modernizaci zaslouží, postavili novou školku, služebnu městské policie a poštu a opravili školu nebo staré parkoviště.

V tuto chvíli má náš projekt nepravomocné stavební povolení.

Lokalita

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.