Úvod Naše aktivity Nemovitostní fond Vědeckotechnické parky VTP Roztoky

VĚDECKOTECHNICKÝ PARK ROZTOKY

 

Vědeckotechnický park je kombinací technologického parku, podnikatelského inkubátoru a centra pro transfer technologií. Využívá synergie se sousedním parkem vědy. Park se ve spolupráci s ČVUT a podnikatelským sektorem zabývá výzkumem a vývojem spalovacích motorů pro automobily a motory s alternativními pohony i konstrukcí vozidlových převodovek.

Ve VTP Roztoky probíhá moderní výzkum zaměřený na vývoj energeticky účinných napájecích systémů a elektrifikaci dopravy, dopravních prostředků a leteckých aplikací. Pro široké spektrum zákazníků vyvíjí nová řešení pro správu napájení, která učiní elektrický, hydraulický a mechanický pohon úspornější, efektivnější a bezpečnější.

Vědeckotechnický park Roztoky se nachází v blízkosti Parku vědy, díky čemuž propojuje výhody obou center vědy a výzkumu. Kombinace klidného prostředí, blízkost Prahy a snadná dostupnost dělá z Roztok atraktivní a příjemné místo pro práci. Pravidelné autobusové linky, železniční trať i Letiště Václava Havla, které je vzdálené jen 15 minut autem, zaručuje rychlou dopravu jak směrem do hlavního města České republiky, tak i do zahraničí.

Plochy

Vědecká pracoviště,
kanceláře,
společné prostory:

Podnikatelské
inkubátory:

Centrum
pro transfer
technolgií:3 874 m2


103 m2
 


44 m2

NÁJEMCI A PARTNEŘI VTP ROZTOKY

 

Nájemci
Vědeckotechnického parku

S VTP jsou neodmyslitelně spojeni jeho významní partneři a nájemci, kteří v jeho prostorách realizují své výzkumné a vývojové aktivity.

 
ČVUT / CVUM

Hlavním partnerem projektu je Fakulta strojní ČVUT, reprezentovaná Centrem vozidel udržitelné mobility (CVUM). Hlavním zaměřením Centrua vozidel udržitelné mobility je výzkum a vývoj zážehových spalovacích motorů (benzínových, plynových, na alternativní paliva) a vznětových spalovacích motorů pro automobily i těžká vozidla. Výzkum motorů je zaměřen na termodynamiku, vnitřní aerodynamiku, přeplňování kompresorem i turbokompresorem, použití konvenčních i nově se objevujících technologií, snižování a následnou úpravu emisí, inteligentní systémy řízení motorů, dynamiku motorů a pevnost skupin aplikovanou na optimalizaci konstrukce.

 
TÜV SÜD Czech s.r.o.

TÜV SÜD je vedoucí společností v oblastech inspekce, certifikace a testování systémů, procesů, výrobků a služeb. Rozsah aktivit zahrnuje také konzultační, schvalovací, expertní činnosti a vzdělávání ve všech odvětvích průmyslu a služeb. Automobilová divize je nezávislá schvalovací a zkušební autorita se širokou nabídkou služeb pro automobilový průmysl akreditována a uznána různými autoritami.

 
STRUERS GmbH

Struers je dnes vedoucím světovým výrobcem zařízení a spotřebních materiálů pro preparaci metalografického povrchu pevných materiálů. Má pobočky v 24 zemích, kvalifikovaný servisní personál, zkušené metalografy a celosvětovou síť prodejců. Struers pokrývá celý rozsah zařízení a spotřebních materiálů pro preparaci metalografických vzorků, od jednoduchých manuálních zařízení až k sofistikovaným, plně automatizovaným zařízením pro řešení preparace.Prostory k pronájmu

VTP Roztoky nabízí několik kanceláří a konferenční místnost k pronájmu. V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím info@vtp-roztoky.cz nebo telefonicky na číle +420 246 003 500. Více informací o nabízených prostorech naleznete v odkazu níže.

Galerie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JAK DO VTP

Zvětšit
 

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.