Vaše zpráva byla odeslána.
Úvod Nové byty Aktuální projekty CSV@Řepy

CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@ŘEPY - KOMPLETNĚ VYPRODÁNO

 

O PROJEKTU

Bytový dům CSV@Řepy nabízí 24 jednotek, které tvoří 23 bytů a jeden ateliér v dispozicích od 1+kk do 3+kk. Leží v klidné vilové čtvrti, odkud je rychlé napojení jak autobusovou, tak tramvajovou dopravou. Zastávka autobusu je přímo u domu. Ten, kdo si pro dopravu zvolí automobil, se pohodlně dostane na Pražský okruh, ale i směrem do centra hlavního města. Prodej bytů byl zahájen na podzim 2017, až po kompletně dokončené výstavbě projektu.

Typ:

Obytná plocha:

Dispozice:

Lokalita:

Nastěhování:

Byty a ateliéry

64,6 – 90,4 m²

1+kk – 3+kk

Praha 17-Řepy

Ihned

 

Při přípravě a samotné realizaci projektu se úzce spolupracovalo s renomovanými bytovými designéry ze studia OOOOX, díky čemuž je také zajištěna vysoká kvalita jednotlivých prostor a vybavení bytového domu. A co tvoří vybavení interiéru? Dobré prosvětlení je zajištěno díky proskleným balkonům a velkým francouzským oknům. V bytech je dřevěná podlaha a na terasách dřevěná prkna. Každý z uživatelů – zejména v zimních měsících - bezpochyby navíc ocení vnitřní podlahové vytápění.

Jedním z charakteristických znaků je použití odolné oceli Corten například ve vstupních portálech, ve výtazích či přímo v jednotlivých bytech. Materiál, který je obohacen o měď a fosfor, se vyznačuje sníženým obsahem uhlíku. Obklady a dlažba v koupelnách jsou jak ve variantě Corten, tak v podobě velkoformátové bílé či betonu.

Inteligentní ovládání bytu, které umožňuje řídit některé funkce bytu na dálku, se mimo jiné týká centrálního a časového ovládání světel, spotřebičů, rolet, externích žaluzií či vytápění jednotlivých místností. Dosáhne se tím mimo jiné úspory energií v řádu až několika desítek procent.

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ


Hlavní výhody
CSV@Řepy

Existuje mnoho argumentů, proč se zajímat o nové bydlení v projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy, níže naleznete ty, o kterých se domníváme, že by v žádném případě neměly být přehlíženy.

Komorní a dokončený projekt

Projekty do 25 bytů v sobě ukrývají kouzlo mixu bytového domu a komunitního bydlení. Vznikají tak nenucené sociální vazby a život se díky tomu stává o mnoho příjemnějším. O mnoho jednodušeji tak lze dosáhnout konsensu v případě řízení nově vzniklého SVJ. Obrovskou výhodou dnešní doby je rovněž možnost okamžitého nastěhování, neboť byl prodej bytů zahájen až po kompletním dokončení výstavby.

Budova s osobitými i funkčními detaily

Architektonický návrh klade velký důraz na nenásilné zasazení do okolní zástavby. Barevné provedení fasády (bílá, šedá s proskleným balkónovým zábradlím) působí na první dojem velmi minimalisticky. Moderní vzhled domu pomáhají cortenové detaily v podobě vstupního portálu a vertikálních stínících lamel. Noví majitelé bytů v tomto ohledu ocení především prosvětlené interiéry, jež jsou výsledkem využití kombinace velkých francouzských oken a skleněných balkónů. Vnitřní společné prostory navazují na funkční minimalismus exteriérů.

Prémiové vybavení

Byty jsou kromě optimálního dispozičního rozvržení vybaveny velmi žádanými standardy. Jedná se o produkty světově známých značek, které se v první řadě soustředí na dodávky prvotřídní kvality. V koupelnách je stylové kompletní vybavení od značky Villeroy & Boch, podomítkové chromové baterie Hansa, moderní obklady a dlažby od značky Refin (vzhled beton a corten), třívrstvá dřevěná podlaha Boen a dále pak také kvalitní podlahové vytápění, externí žaluzie na francouzských oknech, inteligentní ovládání Eaton a individuální rekuperace.

Technologie budoucnosti

Trigema si jako developer velmi zakládá, aby mohla ve svých bytových projektech dodávat zařízení, které budou za několik let běžně dostupná a využívaná. V současnosti se ale stále jedná o moderní technologie budoucnosti. Všechny tyto systémy jsou navrženy a integrovány do nových bytů, aby spořily čas či peníze, šetřily zdraví nebo životní prostředí, ale především aby zpříjemňovaly život.

Galerie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LOKALITA

Zvětšit
Kontaktní formulář
 
 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.