Vaše zpráva byla odeslána.
Úvod Nové byty Připravujeme Skvrňany, Plzeň

Bytové domy Plzeň Skvrňany

 

O projektu

Skvrňany jsou novou plzeňskou lokalitou, ve které vyroste další rezidenční projekt Chytrého bydlení. Nedaleko ulice Vojanova, v sousedství konečné zastávky MHD Skvrňany, bude vystavěn rezidenční areál se sedmi bytovými domy. Kolaudace je naplánována na konec roku 2022, kdy bude předáno necelých dvě stě nových bytů jejich majitelům.

Cena:

2,1 – 9,0 mil. Kč s DPH

Typ:

Byty

Obytná plocha:

32,8 – 104,0 m²

Dispozice:

1+kk – 4+kk

Lokalita:

ul Vojanova, Plzeň 3

Nastěhování:

Podzim / zima 2022


 

Umístění projektu je ideální pro všechny, kdo hledají dopravně snadno dostupné bydlení v blízkosti centra Plzně, ale také přírody. Tramvajová zastávka Skvrňany bude přímo sousedit s hranicí nového projektu. Do centra města, na Palackého náměstí, bude možné se dopravit za 11 minut. Vyznavači cykloturistiky zajisté ocení přímé napojení na síť cyklistických stezek vedoucích údolími řeky Mže a Vejprnického potoka.

Zahájení prodeje je naplánováno na červen 2021. Pojďte se přesvědčit, že Skvrňany mohou být lepším místem pro váš život.

www.byty-skvrnany.czÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
STAVEBNÍ POVOLENÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍLOKALITA

Zvětšit

Máte zájem o přednostní informace?

Zaujal vás projekt v lokalitě Skvrňany? Zanechte nám na sebe kontakt ve formuláři níže s upřesněním o jaký typ dispozice máte zájem. My vás oslovíme s předstihem zahájení prodeje.

Zaregistrováním vašeho emailu získáte možnost obdržet exkluzivní informace o prodeji nových bytů ještě před jeho oficiálním zahájením, to je naplánováno na začátek června letošního roku.Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.